• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Cemaat Merhaba

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

maxipowers

webmaster.tc
Selamün aleyküm cemaat çok güzel bir site olmuş tema enfes olmuş . göz yormuyor + alışık oldugumuz bir tema . + çok degerli güzel arkadaşları gördüm forumda bir tanesi zatı muhterem ColdSwoRD Bahadır abim..
Dostumuz dedik abimiz dedik saygı gösterdik hurmette kusur etmedik Fakat bugun gördümkü bi arkadaş aracılıgı ile msn de beni engellemiş. arkadaşda online bende offoline. Uzun zamandandırda online olmuyordu zaten merak ediyorum şahsen benim gibi bi kardeşini nasıl engelleyebildi ?.Neyse konumuz bahadır abim degil forum kurulmuş gerçektende güzel güzel de paylaşımlar olursa daha güzel olur bizlerde bu süreçte foruma katkı saglayacagız + temadaki banner hiç olmamış. acillen degişmeli..
bu arada bahadır abime arkadaş yolladım galiba o arkadaşı engellemiş o arkadaşın suçu yok maxipowers suçu hiç yok
Şimdi soruyorum Maxipowers Suçu Ne ?

N0VA

webmaster.tc
Aleyküm Selam..

Öncelikle şunu belirteyim ki; geçen gün CyberScorpioN ile betahouse, iki sevdiğim insan arasında da bu tür MSN tartışması oldu. Fakat bu MSN'in azizliği olabilir. Günah almamanızı öneririm.

Ben de bir kaç kişi ile bu konuda kavga bile ettim ama ne yazık ki Windows Live gibi salakça bir şirketin sorunu bu. Bir kişiye çevrimiçi görünürken, bir başka kişiye çevrimdışı görünebiliyorsunuz.

Ama gerçekten engelledi ise bir şey diyemem.

Saygılarımla.

ColdSwoRD

webmaster.tc
Selamün aleyküm cemaat çok güzel bir site olmuş tema enfes olmuş . göz yormuyor + alışık oldugumuz bir tema . + çok degerli güzel arkadaşları gördüm forumda bir tanesi zatı muhterem ColdSwoRD Bahadır abim..
Dostumuz dedik abimiz dedik saygı gösterdik hurmette kusur etmedik Fakat bugun gördümkü bi arkadaş aracılıgı ile msn de beni engellemiş. arkadaşda online bende offoline. Uzun zamandandırda online olmuyordu zaten merak ediyorum şahsen benim gibi bi kardeşini nasıl engelleyebildi ?.Neyse konumuz bahadır abim degil forum kurulmuş gerçektende güzel güzel de paylaşımlar olursa daha güzel olur bizlerde bu süreçte foruma katkı saglayacagız + temadaki banner hiç olmamış. acillen degişmeli..
bu arada bahadır abime arkadaş yolladım galiba o arkadaşı engellemiş o arkadaşın suçu yok maxipowers suçu hiç yok
Şimdi soruyorum Maxipowers Suçu Ne ?
Hoşgeldin serhat sadece ben geldim yazsan yeterdi yeğen :) bu ara yoğun olduğum için arkadaş - eş -dost listemi kapadım sadece işler için açık serhatım, tekrar hoş geldin..

proghammer

webmaster.tc
Yanlış anlaşılmalara meyil vermeyin daha ilk dakikasında :D

Hele bir nefes alın yeğenler.. Anlamadan dinlemeden peşin hükümlü olmayın ;)

maxipowers

webmaster.tc
Hoşgeldin serhat sadece ben geldim yazsan yeterdi yeğen :) bu ara yoğun olduğum için arkadaş - eş -dost listemi kapadım sadece işler için açık serhatım, tekrar hoş geldin..
nova:
Yav azz dokanam dedim istedigim şekil ona karışa bilirim :D o çünkü benim abim beni döverde severde . İnanırmısın sırf bahadır abim için ist gidiyorum bu sene okul okumaya beni bayan arkadaşları ile tanıştıracak sözü var :D .Bahadır can dır cigerdir bi tanediri.
Bahadır cidi cidi dostuna halıdır düşmanın ise önce kıyma sonra köfte yapar :cool:
cidiyim açmasını bilene bahadır abim aynen halıdır neyi var neyi yok döker.
İnş. bu sene güzel projeler yapacaz istanbulda :) bekle beni istanbul.

not: şuanda bahadır abim ile msn de hasret gideriyoruz beni çok özkemiş şuan 2 miz içinde çok duygu dolu anlar yaşanmakta. 2 mizde duygusallıgın hat safasındayız birisi dokunsa agliyacam o şekiL :D