• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

CK Medya - Kurumsal Script v1

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

CanKcksln

webmaster.tc
CK MEDYA KURUMSAL SCRİPT V1

Sade , Şık ve Kullanışlı Tasarım arayanlara Müjde ! Tamamen Kullanışlı ve Göze Hoş Gelen Tasarım. Gelişmiş Kontrol Paneli. Scriptte Bulunan Özellikler ;

* Gelişmiş Kontrol Paneli
* Sosyal Ağ Entegreli
* Mini Blog
* Galeri
* Referanslar
* Günlük ziyaretci sayısınızı panelden görebilirsiniz.
* Site istatistikleri Panelde mevcuttur
* ve daha fazlası..

Lafı fazla uzatmadan demo adresleri vereceğim.
Demo : TIKLA
Kontrol Paneli Demosu ve Ücret İçin Pm Atınız. yorumlarınızı esirgemeyiniz. Olumlu veya olumsuz yorumlarınızın beni geliştireceğine inanıyorum.​

karabeter

webmaster.tc
ustam yanlış anlama fakat site biraz düzensiz menüdeki linkler renk durum kotu üzerine geldiğinde bazı harfler değişmiyor fakat kullanılabılır bır ürün.

karabeter

webmaster.tc
yani menüde üstüne geldiğinde kelimeler mavi oluyor fakat i harfinin noktasi filan olmuyor :)

CanKcksln

webmaster.tc
Bende son harfin bir kısmı beyaz kalıyor onun sebebinide bulamadım :) css hover ile yaptım. yazı yatık olduğu için olabilir :)

trnetwork

webmaster.tc
güzel yada kötü sonucta bir emek var eline sağlık daha başarılı calışmalar bekliyoruz

Bouncer

webmaster.tc
Siteniz Baya Bir Düzensizlik var onu düzenlerseniz çok güzel olur örn css ile biraz daha renkli hale getirin kayma sorunlarını ortadan kaldırın

cevabım olumsuz ama senin iyliğin için :)

Erikyerik

webmaster.tc
Güzel bir paylaşım kullananlar elbet olacaktır fakat üzerinde çalışmak gerekiyor?