• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Clixsense de kazanmak isteyenlere süper teklif

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ballondor

webmaster.tc
Merhabalar; genel bir teklif konusu hazırlayıp, herkese sunmak istiyorum. Eğer hesabında refi olmayan, sponsorunu tanımayan kişiler varsa; hesaplarını silip benim refim olurlarsa ek olarak kazançlarına benden gelecekler;
1- Premium alan kişiye $2 anında iade ediyorum. $17 - $2 = $15 e almış alıyor premium'u.

2- Reklam tıklaması, task ve offer kazançları içinde her ay belirlediği bir günde sabit olarak %50 iade ediyorum.

kısacası %100 olan kazancınızı %125 e cıkartmıs olacaksınız.

Paid to Click Advertising at ClixSense bu linkten üye olabilirsiniz.

premum almak zorunlulugu yoktur. standart olaraktan teklifimden faydalana bilirsiniz. Ayrıca hesabı olanlar ve teklif icin yeni hesap acmak isteyenler once acık olan hesaplarını silmelidirler. hesap silme konusunda detaylı bilgi icin pm atınız.

Ödeme kanıtı:

kalaka27

webmaster.tc
arkadasım kendi ödeme kanıtını neden koymuyorsun ben 1 yıldır tıklıyorum daha 6 dolar olmadı

kalaka27

webmaster.tc
arkadasım kendi ödeme kanıtını koysana ben 1 yıldır tıklıyorum daha 6 dolar olmadı

kalaka27

webmaster.tc
kendi ödeme kanıtını koysana ben 1 yıldır o sitede tıklıyorum 6 dolar olmadı

ballondor

webmaster.tc
hocam takmıs durumdasınız ödeme kanıtlarına ama açıklama yapayım bu sitede ki ödemeleri tasklardan kazandım tıklamayla degil bilginiz olsun. alt üyeniz yok ise tıklama yaparak ödeme almak zordur

FGSPA

webmaster.tc
Detaylı bilgi verebilir misin? Saatlerce,günlerce uğraşıp 3-5 dolar kazanmak değildir umarım bu sistem.