• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Clixsense MoonDeath Farkı İle reflere bot verilir !

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

MoonDeath

webmaster.tc
Öncelikle siteden bahsedeyim. 1.500.000 kişiden fazla üyesi bulunmakta , 1.400.000 $ a yakın para dağıtmış ve 2007 yılından beri ayak olan ve büyüyen bir site. Bu saydıklarım sanırım site hakkında yeteri kadar güven oluşmasını sağlıyordur.

Referanslı link : Paid to Click Advertising at ClixSense Refli üyelikte bir şey kaybetmesiniz site sizi para ile satcagina refli üyem olun ;)

referanssız link: https://www.clixsense.com/en/Sign_Up

Geleyim siteyi cazip kılan yanlarına :

1-) premium 14,95 $ (yıllık) ama bunu 10 $ indiriyorum ( aşağıda sıraladım )

>>>> üye olunca 1$ lık reklam veriliyor

2-) 8 kat referans sistemi var bu ne demek ?

Aşağıda da gördüğünüz gibi 1. seviye refiniz premium alması durumunda 2 $ 2. 3.... 7. 8. seviye refinizin premium alması durumunda 1 $ kazanıyorsunuz

3-) Sitede bulunan ClixGrid oyunu ile günlük çıkan 50 reklama tıklıoruz ve 0,10$ ile 5$ arasında kazanıyoruz ( isteğe bağlı olarak )

>>> Ben bu oyun sayesinde 2 ayda 5 $ civarında para kazandım yani premium için vereceğiniz paranın yarısını 2 ayda çıkartıyorsunuz :)

4-) Direk referans sınırı yok bazılarının 5.000 tane alt üyesinin olduğunu gördüm :)

5-) üye yaptığımız kişi 20 reklam tıkladığında 0,2$ kazandırıyor ( günlük 10 reklam çıkıyor 2 gün tıkladığında 0,2$ cepte yani :D )

Ödemeler anında ve paypal alertpay ile çekebiliyorsunuz

ÖDEME KANITI

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN[/QUOTE]

bu arada ödeme kanıtı bana ait degil ama yakında bende koyarım :)

Refl üye olun balık resmi var benim proflilde ona göre yanlis olmasın nickinizi özelden pm atın

diger konum : http://www.webmaster.tc/internetten...ok-kazandiriyor-reflere-bot-verilir-5576.html

Nickinizi bana yollayın 17:00 gibi gelecem o zaman yollarım botu.

ali554

webmaster.tc
kardeş ben başkasınız refi ile üye olmuştum ve sen konuyu açmamıştın nasıl yaparız botu verir misin yeni üyelik mi açıyım?