• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

.Com.TR Alan Adı Almak Bu Kadar Kolay Olur !.. Marka Danışmanlık Hizmeti

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

art

webmaster.tc

Merhaba,

Buradaki konumuz çok karıştığı için buraya konunun yenisi açmak istedik.

.com.tr Domain almak isteyenler artık vergi levhanız olmadan, şirket olmadan com.tr alan adı sahibi olabilirsiniz nasıl mı?

- % 100 yasal yollardan sizlere marka danışmanlık hizmeti sunmaktayız ve bu hizmet ile com.tr alan adına sahip olabilirsiniz.

- Alan adı istenilmemesi durumunda danışmanlık hizmeti 225 TL olarak değiştirilmiştir. Web sitemizden sipariş verirken seçenekleri kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

MARKANIZ'A UYGUN SINIFI ARAŞTIRMAK İÇİN BURAYI KULLANINIZ.

HİZMET SİPARİŞ VER

NOT: Sitemiz'e kayıt olurken lütfen bilgileriniz'i eksiksiz bir şekilde giriniz aksi durumda başvurularınız onaylanmayabilir.

Sık Sorulan Sorular;

- Domain kaç gün içerisinde kayıt edilir?
-- 24 saat içerisinde kayıt edilmiş olur. (Olağan üstü durumlarda 2 gün)
- Hazırlamam gereken herhangi bir evrak varmı?
-- Kimlik fotokopisi göndermeniz yeterlidir. (nic.tr için gereklidir)
- Domain hangi firmadan kayıt edilecek?
-- nic.tr'den kayıt edilecek ve tamamen sizin paneliniz de yer alacak,
- Domain'i alabilmek için yapmam gerekenler?
-- Sadece alan adını belirtmeniz yerelidir.
- Domain'in ileride kapanma ihtimali varmıdır?
-- Şimdiye kadar herhangi kapanan bir domain görmedim, yasa dışı içerik olması durumunda kapanma ihtimali olabilir.
- Marka başvurusu onaylanması durumunda almak zorundamıyım?
-- Marka başvurunuz onaylandığında, onaylanan başvuruyu alma zorunluluğunuz yoktur. Almadığınız taktirde domain elinizden alınmaz (Başkası tarafından marka alınıp dava açılmadığı sürece).

Bilinmesi Gerekenler;

- Şehir,ilçe,ülke isimleri , özel ve genel isimler'e başvuru yapılamaz.
- Hukuk dışı kelimeleri için başvuru yapılmaz. (@dult - hack vb.)

Evrak Gereksinimleri;

- Kimlik fotokopisi (nic.tr alan adı başvurusu için gereklidir)
- Vekaletname (Tarafımızca size gönderilecektir ve imzalanıp tarafımıza PDF yada jpeg olarak göndermeniz gerekecek)

Bu hizmetimiz'in karşılığı 250 TL'dir.

NOT: Merhaba,

Hizmet fiyatlarımız güncellenmiştir.

Bilginize,
Saygılar.

bilgi@artservers.com.tr mail adresinden
satis@artservers.com.tr msn adresinden
0532 155 5225 'nolu telefon numarasından
PM üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

proghammer

webmaster.tc
Hayırlı işler bol kazançlar hocam.

Almak istediğim alan adlarımın hepsi dolu soteye sattım bekliyorum malesef :(

arkeyan26

webmaster.tc
Merhaba,

.com.tr Domain almak isteyenler artık vergi levhanız olmadan, şirket olmadan com.tr alan adı sahibi olabilirsiniz nasıl mı?

- % 100 yasal yollardan sizlere marka danışmanlık hizmeti sunmaktayız ve bu hizmet ile com.tr alan adına sahip olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular;

- Domain kaç gün içerisinde kayıt edilir?
-- 24 saat içerisinde kayıt edilmiş olur. (Olağan üstü durumlarda 2 gün)
- Hazırlamam gereken herhangi bir evrak varmı?
-- Hayır hiç bir evrak hazırlamanıza gerek yok.
- Domain hangi firmadan kayıt edilecek?
-- nic.tr'den kayıt edilecek ve tamamen sizin paneliniz de yer alacak,
- Domain'i alabilmek için yapmam gerekenler?
-- Sadece alan adını belirtmeniz yerelidir.
- Domain'in ileride kapanma ihtimali varmıdır?
-- Şimdiye kadar herhangi kapanan bir domain görmedim, yasa dışı içerik olması durumunda kapanma ihtimali olabilir.
- Marka başvurusu onaylanması durumunda almak zorundamıyım?
-- Marka başvurunuz onaylandığında, onaylanan başvuruyu alma zorunluluğunuz yoktur. Almadığınız taktirde domain elinizden alınmaz (Başkası tarafından marka alınıp dava açılmadığı sürece).

Bu hizmetimiz'in karşılığı 250 TL'dir.

bilgi@artservers.com.tr mail adresinden
satis@artservers.com.tr msn adresinden
0532 155 5225 'nolu telefon numarasından
PM üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
ben 20-25Tl olduğunu umarak gelmiştim ama 250tl yi görünce şoktayım :D
banada com.tr lazım çünkü....

sadece alan adı yeterli hocam :D

kralmermi

webmaster.tc
20-25 TL'ye .com.tr uzantılı alan adı alamazsın :D:D

Hizmet bedeli bence normal.
Yanlışın war hocam nic.tr de alan adı .com.tr için 25TL nic tr den üyelik açıp bunu görebilirsiniz. isterseniz siz bana 30 tl verip domaiin adını söyleyin ben size acayım 5tl de yolumu bulmuş olurum :D ehu ehu ehu :D tabiki vergi levhası şart :d

proghammer

webmaster.tc
Yanlışın war hocam nic.tr de alan adı .com.tr için 25TL nic tr den üyelik açıp bunu görebilirsiniz. isterseniz siz bana 30 tl verip domaiin adını söyleyin ben size acayım 5tl de yolumu bulmuş olurum :D ehu ehu ehu :D tabiki vergi levhası şart :d
Abidik Gubidik yerlerden .com.tr almam.. Alana da mani olmam..

Bahsettiğim firma İHS..

kralmermi

webmaster.tc
Abidik Gubidik yerlerden .com.tr almam.. Alana da mani olmam..

Bahsettiğim firma İHS..

Hocam ben dedim ki nic.tr den dedim. 25TL dedim. Türkiye .com.tr yi sadece nic.tr satiyor onun dişinda hiç bir firmada satma yetkisi yok. adamların üyelikleri var onlarla açıyorlar. sanada kendi panellerinden veriyorlar. sende onlara yaptiklari işlem karşılığında 15 20 TL fazladan ödüyorsun. Nic.tr = ODTÜ (orta doğu teknik üniversitesi) :) TÜRKİYE'de .com.tr hatta bütün .tr domainlerin satış hakları nic.tr dedir. yani abidik gubidik dediğin yerden başkası satış yapamiyor :D

proghammer

webmaster.tc
Hocam ben dedim ki nic.tr den dedim. 25TL dedim. Türkiye .com.tr yi sadece nic.tr satiyor onun dişinda hiç bir firmada satma yetkisi yok. adamların üyelikleri var onlarla açıyorlar. sanada kendi panellerinden veriyorlar. sende onlara yaptiklari işlem karşılığında 15 20 TL fazladan ödüyorsun. Nic.tr = ODTÜ (orta doğu teknik üniversitesi) :) TÜRKİYE'de .com.tr hatta bütün .tr domainlerin satış hakları nic.tr dedir. yani abidik gubidik dediğin yerden başkası satış yapamiyor :D
Haklsıın hocam.

arkeyan26

webmaster.tc
sen bana com.tr al 30 tl direk göndericem
gayet ciddiyim :D

kralmermi

webmaster.tc
.com.tr domain almak için zaten iki yöntem var ya evrak göndericeksiniz yada marka tescili yapicaksiniz burda arkadas marka tescili olarak anlatmiş benim söyledigim fiyat ise evraklı fiyattir. yanliş bir şekilde algılanmasın.

art

webmaster.tc
Merhaba,

25-30 değil ben 100 TL vericem istediğim .com.tr domain'i reglenecek nereye ne kadar ödeme yapıldığınada ben karışmam :)

Burada .com.tr alabilmek için biz marka başvurusu yapıyoruz ve ona istinaden size .com.tr alan adı regliyoruz. Tamamen yasal yollardan regliyoruz ki marka başvurusununda belli bir ücreti vardır. Burada yasal olmayan yada uygun olmayan hiçbirşey mevcut değildir.

Artı olarak evet nic.tr'de .com.tr değil .tr uzantılı domain'leri %90'ı 25 TL'dir fakat alabilmeniz için ya vergi mükellefi olmanız yada marka tescilinizin olması gerekmektedir.

Saygılar.

proghammer

webmaster.tc
Merhaba,

25-30 değil ben 100 TL vericem istediğim .com.tr domain'i reglenecek nereye ne kadar ödeme yapıldığınada ben karışmam :)

Burada .com.tr alabilmek için biz marka başvurusu yapıyoruz ve ona istinaden size .com.tr alan adı regliyoruz. Tamamen yasal yollardan regliyoruz ki marka başvurusununda belli bir ücreti vardır. Burada yasal olmayan yada uygun olmayan hiçbirşey mevcut değildir.

Artı olarak evet nic.tr'de .com.tr değil .tr uzantılı domain'leri %90'ı 25 TL'dir fakat alabilmeniz için ya vergi mükellefi olmanız yada marka tescilinizin olması gerekmektedir.

Saygılar.

Hay ağzını öpeyim be hocam yaaa..

Ben de bunu anlatamadım haklısın dedim ne yapayım..

Başıma geldi oradan biliyorum ama anlatamazsın ki.

Teşekkürler.

kralmermi

webmaster.tc
Merhaba,

Saygılar.

Merhaba,

olay konuyu baltalamak değil zaten son yazdığım mesajı okursanız benim bahsettiğim olayın evrakli olduğunu görürsünüz. .tr domain almak için 2 yöntem wardir ya marka tescili yaparsiniz onuda burda siz yapiyoruz demişsiniz yada evraklarınızı gönderirsiniz alirsiniz. benim söylediğimdede yasal olmayan hiç bir şey yoktu zaten. konuyu yorum yazarak işinizi baltalamak değildi zaten amacim. bir arkadaş 25 30 tl demiş ona istinaden yazdım. iyi çalışmalar...

art

webmaster.tc
Merhaba,

Herhangi bir baltalama söz konusu değildir, bir yanlış anlaşılma olmuş. Satışlarımız devam etmektedir.

Saygıılar.

niko

webmaster.tc
adamlar iyi pazar yeri oluşturmuş desenize. hafife alınmayacak kadar işi ilerletmişler bravo

cayocagi

webmaster.tc
çoğu insanın bilmediği bir yöntem bu sunduğunuz, fiyat olarak da hiç pahalı değil. kendisi kağıt kürekle uğraşmak istemeyen muhakkak ilgilensin

art

webmaster.tc
Merhaba,

Hizmetimiz dün itibari ile zamlanmıştır. Yeni fiyat : 250 TL'dir.

Saygılar.