• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

CPM Reklam Servisi?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Bertinos

webmaster.tc
Arkadaşlar popup ve slash olmadan banner koyarak 1k hite ücret ödeyen güvenilir siteler var mıdır bildiğiniz?

sezginex

webmaster.tc
Hite değil ama üye olma başına 2-3 tl verecek siteler olan zanox sitesine bakabilirsiniz.

Ben bir kez ödeme aldım.

Bertinos

webmaster.tc
Hite değil ama üye olma başına 2-3 tl verecek siteler olan zanox sitesine bakabilirsiniz.

Ben bir kez ödeme aldım.
O işten para kazanmak çok zor hocam :/ Gösterim başı reklam arıyorum en kötü tıklama başına koyarım ama gösterim olursa çok iyi olur.

Bertinos

webmaster.tc
hizlireklam.com bakabilirsin ama adult reklamlar çıkıyor.
Adult reklam bulunanlar koymak istemiyorum sonuçta insan adult reklam gördüğü siteye güveni azalır,daha az girmeye başlar diye düşünüyorum.Zaten bu işe başlarken de 1000 gösterime 10 tl verseler bile adult koymam diye yola çıkmıştım.Başka hiç mi seçenek yok?

inforesim

webmaster.tc
Adult reklam bulunanlar koymak istemiyorum sonuçta insan adult reklam gördüğü siteye güveni azalır,daha az girmeye başlar diye düşünüyorum.Zaten bu işe başlarken de 1000 gösterime 10 tl verseler bile adult koymam diye yola çıkmıştım.Başka hiç mi seçenek yok?
Legal olarak bulunmamakta, Adsense veya Özel reklam alacaksınız. Özel reklam da bir 10-20k hitiniz olması lazım.