• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Css Derslerim.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Makuma

webmaster.tc
merhabalar daha önce başka bir sitede moderatör iken hazırladığım eğitim amaçlı "CSS" derslerini burda paylaşmaktan mutluluk duyarım uzun zamandır ara vermiştim eğer tekrardan devam etmem istenilirse sizler için devam ettiririm.

Html Bilenler İzlerlerse Daha Yararlı Olucaktır ve 0'dan Başlamıştım Anlatmaya Bu Yüzden Öğrenmek İsteyenlere Çok Yardımcı Olucaktır.

NOT : Video Çekimleri Bana Aittir ve Sesli Anlatım Yaptım Daha Önce Pek Video Hazırlamadığımdan ve Video Esnasında Hazırlık Yapmadan Anlattığımdan Dolayı Bazı Yerlerde Yanlış Yapıp Düzeltmişimdir.Şimdiden Bu Konu İçin Özür Dilerim Yanlış Anlattığım veya Danışmak İstediğiniz Yerleri Rahatlıkla Yazabilirsiniz Elimden Geldiğince Yardımcı Olurum.Herkese İyi Forumlar Bu Arada Hayırlı Uğurlu Olsun Sitemiz :)

inforesim

webmaster.tc
Hocam mutlaka derslerini inceleyeceğim, Baya zamandır CSS & HTML merak sarmıştım :) Bu arada video da döküm vs mi yapıyorsunuz örnek göstermek için yoksa kod denemelerimi ?

Makuma

webmaster.tc
Hocam mutlaka derslerini inceleyeceğim, Baya zamandır CSS & HTML merak sarmıştım :) Bu arada video da döküm vs mi yapıyorsunuz örnek göstermek için yoksa kod denemelerimi ?
hocam öğrenmek isteyen arkadaşlar vardı onlar için hazırlamıştım.
HTML öğretmiyorum sadece CSS Temel'den Başladım.Sıfırdan Gösteriyorum Anlatıyorum ve Örnek Yapıyorum Öyle Hazırladım.

ByAkman

webmaster.tc
İnşallah hocam tek eksiğim css ve photoshop :) onlarıda bitirirsem ofisi açacağım da nerde o günler

Makuma

webmaster.tc
İnşallah hocam tek eksiğim css ve photoshop :) onlarıda bitirirsem ofisi açacağım da nerde o günler
hehe inş açarsın hocam :) autocad felanda öğrenmek istersen üniversitede hazırladığım videolar vardı arkadaşlar için sınıfta hepsi o dersten kalmıştıda sonra video hazırladımda öyle geçtişlerdi :)