• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Curl Modülleri Nasıl Açılır ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

AsmA

webmaster.tc
Merhaba

Curl Modüllerini Nasıl Açabilirim. Özelliklede "Curl Follow Location"

Hosting Firmasına Söyledim. Açtıklarını söylediler. Baya da iyi firmadır ben açtıklarına inanıyorum fakat scripti satan arkadaş açık değil felan dedi.

Giriş Yap | Facebook Bu Sayfa Sadece Test Sayfasıdır.

Girdiğimizde o sol alt taraftaki pencerede hata olmaması gerekiyormuş. Fakat bende hata veriyor.

Acaba Kapalıysa Nasıl Açabilirim.

inforesim

webmaster.tc
Sol alttaki pencerenin yolunu takip edin, Not found hatasında dosya yok demektir. URL bakılırsa dosya yok.

AsmA

webmaster.tc
Tamam dostum Sağol.
Not Found

The requested URL /common/gzip_detect.php/gzip.html was not found on this server.

bu kafamı çok çeldide. server felan yazınca dedim kapalımı acaba

ByTRiSLaSiS

webmaster.tc
şimdi açık net olay şudur facebook genelde dinamik işlemler gerçekleştirdiği için direk girişte sorunlar yaşarsın zaten birçok sitede bu sorun konuşlulmuştur en güzel yöntem useragent olarak telefon bilgisi göndermektir çünki telefondan giriyormuş gibi gösterirsen kendini çoğu problemi aşarsın

örnek
Kod:
Mozilla/5.0 (iPhone; U; CPU like Mac OS X; en) AppleWebKit/420+ (KHTML, like Gecko) Version/3.0 Mobile/1A543a Safari/419.3
useragente bunları yaz ve direk login dene cerez hatasını sık sık alacaksın :)
yok ben çözerim dersen bir çok sorunla karşılaşacaksın eskiden baya ugrastırmıştı beni yapmıştım ama şimdi daha çok önlem alınmıştır eminim :)

en güzeli dediğim gibi yap useragent bilgisini böyle gönder ve login ol

CURL'da sorun yok senin

AsmA

webmaster.tc
Teşekkürler Hocam.

$agent = "Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.7.12) Gecko/20050915 Firefox/1.0.7";

Bura Değişecek sanırım. Değiştirince Sol Alttaki Tablo Gitmedi Fakat Scripti Yazan Arkadaş İnşallah Halleder.

şimdi açık net olay şudur facebook genelde dinamik işlemler gerçekleştirdiği için direk girişte sorunlar yaşarsın zaten birçok sitede bu sorun konuşlulmuştur en güzel yöntem useragent olarak telefon bilgisi göndermektir çünki telefondan giriyormuş gibi gösterirsen kendini çoğu problemi aşarsın

örnek
Kod:
Mozilla/5.0 (iPhone; U; CPU like Mac OS X; en) AppleWebKit/420+ (KHTML, like Gecko) Version/3.0 Mobile/1A543a Safari/419.3
useragente bunları yaz ve direk login dene cerez hatasını sık sık alacaksın :)
yok ben çözerim dersen bir çok sorunla karşılaşacaksın eskiden baya ugrastırmıştı beni yapmıştım ama şimdi daha çok önlem alınmıştır eminim :)

en güzeli dediğim gibi yap useragent bilgisini böyle gönder ve login ol

CURL'da sorun yok senin

ByTRiSLaSiS

webmaster.tc
sol taraftaki alan gitmeyebilir uzun süredir face ile işim olmadı demek istediğim telefonla giriş gösterirsen sorunların cogunu aşarsın ;)