• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Değişik Bir Adsense Alma Yöntemi.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

AsmA

webmaster.tc
Merhaba Arkadaşlar. Yöntem Kesinlikle Bana Aittir.

Daha Önceden Ban Yediyseniz yada Başvuru Adresinden Başka Maile Girdiyseniz. Modem Resetleyin. Geçmişi Silin. Cookies leri Falan Silin. Çünkü Google aynı bilgisayardan girilen hesapları çok iyi tespit eder.

Benim Yöntem Basit.

--Adsense Kayıt Ekranına Girin.

--İlk Başta Sitenizi Soracak Ve Dil Soracak Yazdıktan Sonra Program Politikasını Kabul Edip Devam Et Tuşuna Basın.

--Önünüze Gelen Bilgileri doldurun.

--En Aşşağıda

AdSense'ten nasıl haberiniz oldu? Bölümüne

--GOOGLE Satış Temsilcisi Veya Google Kaynaklı Doğrudan E-Posta Seçeneğini Seçin Ve Kayıtı Tamamlayın.

Genellikle Bu Yöntemle Bir Çok Adsense Hesabı Aldım.

Konu Özgündür.

Ertuğrul

webmaster.tc
Bu saygıya değer yönteminizi bizimle paylaştığınız için size çok teşekkür ederim hocam.

inforesim

webmaster.tc
Bu saygıya değer yönteminizi bizimle paylaştığınız için size çok teşekkür ederim hocam.
Bu arada konuya ekleme yapayım, Eğer kabul edilmezseniz geri mail atıyorlar şunları düzenleyip başvurun diye. Gene aynı sebep ile Gönderin (Yani google davet ettiğini seçin). Onaylanıyor :)

Ertuğrul

webmaster.tc
Bu arada konuya ekleme yapayım, Eğer kabul edilmezseniz geri mail atıyorlar şunları düzenleyip başvurun diye. Gene aynı sebep ile Gönderin (Yani google davet ettiğini seçin). Onaylanıyor :)
Vay arkadaş :) Hiç bir forumda 2 önemli bilgiyi aynı konuda görmemiştim :D

momenthe

webmaster.tc
İşe yarıyor mu bilmiyorum fakat eskiden 24 saat içerisinde hesap alabiliyordum ben. :) Sağolun bilgiler için.

gkbrk

webmaster.tc
Adsense kullanmaya başlarsam mutlaka denerim. Aslında mantıklı geliyor sanki Google seni istiyormuş gibi :D

AsiMelek

webmaster.tc
Biraz konu dışı ama, bir adsense yi en fazla kaç hesapta kullanmalı.Öyle birşeyki adsense banlanacağı zaman beraberinde domainide götürüyor. o yüzden o hesabın kullnıldığı domainleri riske atmaktan hep çekinmişimdir.

inforesim

webmaster.tc
Biraz konu dışı ama, bir adsense yi en fazla kaç hesapta kullanmalı.Öyle birşeyki adsense banlanacağı zaman beraberinde domainide götürüyor. o yüzden o hesabın kullnıldığı domainleri riske atmaktan hep çekinmişimdir.
Aslında öyle bir şey yok, Kullanılan siteler adsense banlatır.

Mesela x sitesi uygun değilse adsense ye, Ya kendini banlatır yada Hem hesabı, Hem de kendini banlatır. Yani diğer domainler masumsa etki görmez bundan. + Her hesap kapanmasın da domainlerin de banlanıyor olarak algılama :)

Sinan Teker

webmaster.tc
bende yaradı sanırım mail geldi hemen şimdi kodları aldım etkin olmasını bekliyorum :)

inforesim

webmaster.tc
bende yaradı sanırım mail geldi hemen şimdi kodları aldım etkin olmasını bekliyorum :)
Kodların sitenin üstüne ekle 1 tane olsun. Onaylanmasını bekle eğer onaylanmazsa, İlk kayıt olurken gönderdiğin yöntemle tekrar aynı şekilde gönder (Zaten diyorlar ki örnek sitenin içeriği uygun değil vs.) sen oradan yeniden gönderiyorsun (Hani istediğiniz değişiklikleri yaptım hesabı) o zaman kabul oluyor :) (Tabi garanti değil :eek:)

Sinan Teker

webmaster.tc
Kodların sitenin üstüne ekle 1 tane olsun. Onaylanmasını bekle eğer onaylanmazsa, İlk kayıt olurken gönderdiğin yöntemle tekrar aynı şekilde gönder (Zaten diyorlar ki örnek sitenin içeriği uygun değil vs.) sen oradan yeniden gönderiyorsun (Hani istediğiniz değişiklikleri yaptım hesabı) o zaman kabul oluyor :) (Tabi garanti değil :eek:)
eyvallah canım :) reklamlar gözükmeye başladı ama mail gelmedi bakalım hayırlısı :)

mehmetx7

webmaster.tc
Dün Gönderdim Gelen Cevap;

AdSense'e hoş geldiniz!

Başvurunuz üzerinde kısmi bir inceleme gerçekleştirdik. Bununla birlikte, sitenize AdSense kodunu uygulamaya başlayabilirsiniz. Ancak, siteniz tamamen incelenene kadar www.xxx.com adresinde etkin reklamlar göremeyeceksiniz. Bunun yerine yalnızca, sitenizin arka planıyla uyumlu boş reklamlar göreceksiniz.

AdSense kodunu www.xxx.com adresine yerleştirene ve bize reklam istekleri gönderene kadar başvurunuzu incelemeyi tamamlayamayız. İncelememizi tamamladığımızda, başvurunuz ya tamamen onaylanacak ya da onaylanmayacaktır. Onaylanırsa etkin reklamlar görmeye başlayacaksınız.

Reklamlar sitenizde görünmeye başlar başlamaz, hesabınızı politikalarımıza uygunluk açısından sürekli olarak inceleyeceğimizi lütfen unutmayın. Herhangi bir ihlal saptanması durumunda, sayfalarınıza reklam sunumu durdurulabilir veya hesabınız onaylanmayabilir. Herhangi bir noktada reklamları görememeye başlarsanız, AdSense hesabınıza giriş yaparak, varsa görüntülenen uyarıları incelemenizi öneririz.

Reklam kodunu sitenize yerleştirmeye başlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

1. ADIM: Hesabınıza erişin.

http://www.google.com/adsense adresini ziyaret edin ve başvurunuzla birlikte gönderdiğiniz e-posta adresi ile şifreyi kullanarak oturum açın. Şifrenizi unuttuysanız, Login troubleshooter - AdSense Help adresini ziyaret edin. Ayrıca, lütfen hesabınızdaki iletişim bilgilerinin geçerli olduğundan emin olun.

2. ADIM: Bir AdSense reklam birimi oluşturun.

"Reklamlarım" sekmesine giderek, seçilen ürünün "İçerik" olduğunu doğrulayın ve "+Yeni reklam birimi"ni tıklayın veya kılavuzlu turu kullanın: http://goo.gl/umUzL

3. ADIM: Reklam kodunu sayfalarınıza uygulayın.

Reklam biriminizi oluşturduktan sonra, web sitenizin HTML kaynağına yapıştırılacak reklam kodunu oluşturmak için "Kaydet ve kodu al"ı tıklayın. Kodu uygulama konusunda yardım için Kod Uygulama Kılavuzumuzu inceleyin: Get started - AdSense Help

Sayfalarınızın HTML kaynağını düzenlemek üzere erişim hakkınız yoksa, lütfen web yöneticinizle veya size barındırma hizmeti veren şirketle bağlantı kurun.

Başlarken yardım almak için lütfen AdSense Akademisi'ni ziyaret edin: AdSense Academy - AdSense Help

Özelleştirilmiş yardım ve performans önerileri almak için lütfen sunduğumuz farklı e-posta tercihlerini etkinleştirin: http://goo.gl/QFQrj

ÖNEMLİ NOTLAR:

* Reklamlar görünmeye başladıktan sonra, test etmek amacıyla bile olsa lütfen kendi reklamlarınızı tıklamayın. Kendi reklamlarınızı tıklamak AdSense program politikalarına aykırıdır: https://www.google.com/adsense/policies
* AdSense kodunu, program politikalarımıza uygun yeni bir sayfaya veya siteye istediğiniz zaman ekleyebilirsiniz. Bu işlemi yaparken bize bilgi vermeniz veya yeni bir hesap başvurusunda bulunmanız gerekmez. Lütfen tarayıcımızın, reklam kodunu yerleştirdiğiniz tüm web sayfalarına erişebildiğinden emin olun. Daha fazla ayrıntı için Give access to our crawler in robots.txt file - AdSense Help adresini ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Google AdSense Ekibi

Aşağıda, ilginizi çekebilecek önemli kaynaklardan bazılarını bulabilirsiniz:
* Yardım Merkezi: AdSense Yardım
* Yardım Forumu: Google Grupları
* AdSense blogu: Inside AdSense-Türkçe

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bu mesaj, gelen e-postaları kabul etmeyen, yalnızca bildirim amaçlı bir e-posta adresinden gönderilmiştir. Lütfen bu mesajı yanıtlamayın.