• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Demo için pm isteme olayı ile ilgili.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

DWather

webmaster.tc
Öncelikle şunu belirteyim ki aykırı görüşçü bir kişiliğim yok. Sadece düşününce saçma geliyor, Örneğin arkadaşın teki bir sürü script satıyor ne demo koymuş ne resim koymuş ciddi alıcılar pm'den demo istesin diyor. Bir insan bir ürünü görmeden satıcıya karşı nasıl ciddi alıcı olabilir? Ayrıca, ürünü gizleyerek nasıl bir amaca hizmet ediliyor anlamıyorum. Scriptler alınıyor satılıyor pmlerden, şeffaf değil. Bilmiyoruz ürün warez mi, ne bileyim bir yerden çalıntı mı. Birisi görür almak ister bilmez warez olup olmadığını, fakat şeffaf olursa bu camiada takılan herkes az çok scriptleri gözden geçirmiş olacak ve süzgeç büyüyecektir. Üye olmayanlar görmesin diye yapılıyorsa da şunu düşünüyorum, hangi satıcı ürününü gizler, reklamını önler? Fazla çelişkili bir durum, bununla ilgili kurallara bir düzenleme getirilmesini rica ediyorum. İyi forumlar..

DWather

webmaster.tc
Arkadaş sonradan resimleri koymuş hocam, benim dediğim genel olarak katı bir kural getirilmesi hususundaydı. iyi forumlar..