• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Deprem. Saldaım

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

TeknoTost

webmaster.tc
Pc de oturuyorum herzamanki gibi :) sonra birden monütör oynamaya başladı noluyor der demez annem kardeşim deprem oluyor dedi. Vasiyetimi arkdaşlara yoladım msn den :D altıma ettim :eek::eek::eek::eek::eek:

Rapunzel

webmaster.tc
deprem saldaım nedemek tekno ?şu türkçeyi bi düzgün kullanın yahu :) burdada 4 küsür olmuş ben hissetmedim.istanbul depreminde bile uyuyordum seslere uyandım bi baktım şurda bukadar bina yıkılmış izmit şöyle olmuş.agız tadıya bi deprem yaşayamadım :)

deprem saldaım nedemek tekno ?şu türkçeyi bi düzgün kullanın yahu :) burdada 4 küsür olmuş ben hissetmedim.istanbul depreminde bile uyuyordum seslere uyandım bi baktım şurda bukadar bina yıkılmış izmit şöyle olmuş.agız tadıya bi deprem yaşayamadım :)
Bir ara bizim orada çok büyük bir deprem yaşanmıştı o zaman süper oluyor Sadece Birkaç Yer Yıkıldı ama Ölü Sayısı Baya Çoktu Adamlar Depremi Hissettikleri Anda Balkondan Atlamışlar:eek:

TeknoTost

webmaster.tc
Konu açtığımda çok geç olmuştu Elim baya hızlı olunca karışıyor bide tekrardan okumuyorum senin içinde bu yazıyı düzgün yazdım :D...:eek: