• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

DindarSozluk Domainleri

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Tevfik

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar, eğer böyle birşey düşünürseniz.
Dindarsozluk.com
Dindarsozluk.net
Dindarsozluk.org domainleri boştadır.

Sabahtan akşama kadar domain aratıyorum, yararlı düşündüklerimi paylaşıyorum. Kolay gelsin.

Tevfik

webmaster.tc
Ne üzerine domainler istiyorsunuz canlarım benim :D Bulurum, işim yok gücüm yok ayıp ediyorsunuz. Artık o kadar domain sorguluyorum ki A'dan Z'ye herşeyi ile aratıyorum.

Tevfik

webmaster.tc
Halil Arıcı, dostum genel blog düşünüyorsan elimde yerlidalton.com domaini ve bu domaine ait lisanslı yemre v.3 teması mevcut ben tema ve domaine 45 tl verdim. Dilersen sana sadece domain fiyatı olan 20 tl ye bırakabilirim?

Tevfik

webmaster.tc
Tamam o zaman sen bilirsin :)
Şimdi laf vurmak istemiyorum fakat bizim insanımız çok kolaya kaçıyor bana da bulun nedir? Biraz araştırıcı olun lütfen arkadaşlar. Ben bu adamlara bulurum dedim, bulduktan sonra pm atarım domainleri beğenirlerse buraya boşta olanlarını yayınlarız.

rapoel

webmaster.tc
Tam olarak ne aradığımı, ne kadar süredir aradığımı nereden biliyorsun bilmiyorum ama laf vurmak yerine kendi fikrini kendine sakla öyleyse polemik yaratma burada.

Tevfik

webmaster.tc
Polemik yaratacak olsam farklı şekilde söylerdim. Arkadaşım 1-2 arkadaş söyledi arasında samimi olduğum Uğur vardı tamam araştırayım dedim, diğer arkadaşa da yok diyemezdim. Ama ben her ne kadar kırıcı olmak istemesemde sen zorla geliyosun. Sadece sana has bir söz değil, bizim insanımız herşeyin hazını istiyor. Ben kötü bişey demedim ve halende demiyorum, hazırcılıktan uzak durun. Polemikte yaratmıyorum tekrar rahat ol ;)

halilarici

webmaster.tc
kusura bakma sadece önerilerini almak istemiştim. Yoksa öyle bir ara bul ve teslim et gibi bir yaklaşımım yok.