• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Dişçi Website Tasarımı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Rapunzel

webmaster.tc
Bi yorum atın da olmuş veya olmamış ona göre geliştirelim kendimizi :)

Tevfik

webmaster.tc
Yorumu yaz, o zaman cevapla desem ne kadar iğrenç bir söz söylemiş olurum değil mi?

Mamba

webmaster.tc
mutlaka görüş önemli zaten geliştirme açısından önerilerini alacagım.gerektigini düşünmekteyim degil şurası burası diye öneri yaparsan sevinirim..:)

Öncelikle Logo diyeceğim, ikinci olarak Header'ın tamamen düzenlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Navigasyon yani menü kısmı elden geçmeli. Daha şeffaf bir hale gelmeli.

Slider aşağı doğru çok büyük. Slider yeniden boyutlandırılmalı. Hakkımızda, Hizmetlerimiz, Haberler alanın boxları normal seviye de ancak iyileştirilebilir.
Footer alanında ki yerleşim bana göre iyi. Ancak içerikler böyle olmamalı.
Farklılık anlamında tamam farklı ama 1. sütun'a sayfalar, 2. sütuna Galeri 3. sütuna da Google map olabilir. Ancak Galeride ki resimleri küçültüp 5'e 3 yani yan yana 5, alt alta 3 sıra halinde resimler küçük bir şekilde sergilenebilir.
Onun haricinde footer da yer alan text nav gereksiz değil ama olmasa da olur çünkü bir üst alan da bunu listelemiş oluyoruz.
Birde dikkat etmen gereken noktalar hizalamalar ve eşit olmaları. Bunların haricinde gördüğüm başka bir şey yok.

Arka plana pek takılmam :)

Rapunzel

webmaster.tc
canını yirim bana bununla gel :)
maksadım alışılmışın dışında bişeyler yapmak herkeste olanı yapmak bi anlam taşımıyor

Mamba

webmaster.tc
canını yirim bana bununla gel :)
maksadım alışılmışın dışında bişeyler yapmak herkeste olanı yapmak bi anlam taşımıyor
Sade ve basit görüntü her zaman tutar diyorlar ama niyeyse Egomu tatmin edemiyorum o tarz çalışmalar da :D Sen düzenle düzenleyebildiğin kadar hocam. Sınavım bitsin cumartesi pazar sınavım var. Müsait olursam elimdeki işi bitirdikten sonra yardımcı olurum :rolleyes: