• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Dmoz'a nasıl kayıt olcaz?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Tevfik

webmaster.tc
Para falan mı yedircez? Denemediğim yöntem kalmadı arkadaş ben anlamıyorum ki hiç bir sitemi de kabul etmiyorlar, 100 lira ile 500 lira arasında para alıyorlarmış sanırım kabul etmek için, doğru mu bu olay?

Tevfik

webmaster.tc
İşte onayı da editörler yapıyor? İnan kaç aydır uğraşıyorum yok hiç birisine onay gelmedi.

baroon90

webmaster.tc
bende bi ara uğraştımda sanki kaydolup nolcak bi işe yaradığı yok bence isim yapmış tek

lukens

webmaster.tc
Sitenizin adresi nedir? belki yanlış kategoriye ekliyorsunuz yardımcı olabilirim sizlere.

ctis

webmaster.tc
Para alıyorlar mı almıyorlar mı bilmem ama hayatın her alanında olduğu gibi DMOZ'a kayıt olmak içinde TORPİL döndüğüne inanıyorum.

lukens

webmaster.tc

lukens

webmaster.tc
Arkadaşlar burda tekrar belirteyim w-arez içeriği olan siteler boşuna eklemesin kabul edilmez çünkü

seto

webmaster.tc
Valla ben hiç birşey yapmadım ama DMOZ tarafından onaylıyım.Tabi bu aralar google ile uğraşıyorum(2000)indezz daha silmişler.

lukens

webmaster.tc
Valla ben hiç birşey yapmadım ama DMOZ tarafından onaylıyım.Tabi bu aralar google ile uğraşıyorum(2000)indezz daha silmişler.
Sitenizin adresi nedir? Editörler sadece kullanıcılar tarafından önerilen siteler dışında kaliteli siteleri kendileri ekleyebilirler.

Tevfik

webmaster.tc
Benim için artık inat oldu gönderdim siteleri daha önceden o kategoriye sitemde warez yok telif haklı diziler ve filmler vardı o kategorileri de kaldırdım. Şimdi kesinlikle bişey yok, tasarımı da smf ye göre bence çok güzel biraz da aktif sayılır:)