• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Dominos Bedava Sufle Kazanma

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

inforesim

webmaster.tc
Dominos online sipariş verenler, Bazen siteye girdiğinde 5 dk içinde sipariş verin sufle bedava tarzı uyarı görüyorlardır (aşağıdaki resimdeki gibi)

Biraz önce dominos dan sipariş verecektim, Aklıma geldi bedava sufle olayı ve Girdiğimde çıkmadı. Bende basit bir mantık kurarak, Bunlar kesin cookie vb. bilgi kontrolü yapıyordur dedim ve

http://www.webmaster.tc/google-chrome/google-chrome-gizlilik-modu-3668.html buradaki konuda bahsettiğim, ctrl+shift+n tuşlarına basarak gizli tarayıcı açtım.

Bu tarayıcının tek farkı hiç bir bilgiyi kayıt etmez (önbellek - cookie vb.). Bu sayede, tarayıcı kapattığınızda her şey silinecektir.

Yani, ctrl+shift+n tuşlarına basarak gizli modda tarayıcı açıyoruz ve Domino's Pizza | Dünya'nın En Büyük Evlere Pizza Servis Zinciri giriyoruz. Eğer 5 dk içinde sipariş verin sufle kazanan tarzı bir şey yazmıyorsa, Tarayıcı kapatıp (gizli modda açtığımızı sadece) tekrar ctrl+shift+n tuşlarına basarak dominos.com.tr giriyoruz ve Bu işlemi bedava sufle kazanana kadar yapıyoruz.

Bedava sufle de tek şart, 25 TL ve üzeri alışveriş yapmanız. Bedava sufle yazısı çıkınca "varım" butonuna basarak siparişinizi verin ve Suflenin tadını çıkarın :)

Not : Dominos almakdan vazgeçtim, Dürüm filan yapacağım :p