• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

DostSeo farkıyla Forum Tanıtım+Pligg imleme İle Sitelerinizi tanıtın ve alt sayfalarınızı yükseltin.

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

MustaFaa

webmaster.tc
Merhaba sevgili arkadaşlar, bir önceki SEO paketimizde sizlere Forum Tanıtımından bahsetmiştik. Bugün sizlere Hem Forum Tanıtımı ile İmleme Paketlerimizi Sunmak istiyorum.

Forum Tanıtım Nedir?

Forum tanıtımı ile web sitelerinizi forumlarda dolaşan bir çok kişiye tanıtmış olursunuz ve sizlerin belirlediği anahtar kelimelerle backlink alırsınız ve googlede yükselmeye bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

Forum tanıtımında sizlerden ne istiyoruz?

1.Adet Tanıtım Yazısı
2.Adet Anahtar Kelime
1.Adet Logo,Banner veya Resim

Eğer tanıtım yazınız yok ise isterseniz +3 TL karşılığında 1 adet makale yazabiliriz.

Şimdi imleme paketlerimizden bahsetmek istiyorum.

İmleme ne işe yarar?

İmleme siteleri genellikle sitelerimizin alt sayfası için kullanılır bu sayfaların google tarafından görülmesi ve değer alması için imleme çalışması yaptırılır bu sayede sitelerinizin indexi artar ve PR değerlerinin yükselmesinde yardımcı olur.

Sizlere Google'de şuraya, buraya çıkacaksınız diye bir vaatte bulunmuyorum. Biz belirttiğimiz şekilde çalışmalarımızı sizlere sunar ve uygularız. Ümidimiz herkesin yüksek sıralara çıkmasıdır.

PAKET 1
25 Türkçe Forum Sitesinde Tanıtım Yazısı
250 İmleme (pligg siteler)
+ Ücretsiz Pingleme
3 günde teslim
25 TL

PAKET 2
40 Türkçe Forum Sitesinde Tanıtım Yazısı
500 İmleme (pligg siteler)
+ Ücretsiz Pingleme
1 Hafta'da Teslim
40 TL

25O ADET İMLEMEYİ : 2 GÜNE
5OO ADET İMLEMEYI : 5 GÜNE Bölüyoruz.

İmleme siteleri için sizden istediğimiz 3 adet anahtar kelime ve anahtar kelimelere yönlenecek URL'lerdir.

Ödeme Yolları : Ziraat Bankası, Sanalpazar

Forum dışı iletişim : Mail & Msn mustafagull@windowslive.com

Geçekten ilgili bir arkadaş kendisine teşekkür eder başarılar dilerim..