• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

dosya upload ederek nasıl para kazanabilirim

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

CaddeAktif

webmaster.tc
dosya upload ederek nasıl para kazanabilirim. hotfiile turbobit falan var da. çözemedim nasıl yapacağız.

bay_Talha

webmaster.tc
vps alıp oyun-film vs... upload edeceksin bunları paylaşım sitelerine koyacaksın koyduğun bir film 700mb mesala 1000 kişi indirirse turbobitden 10dolar civarı para kaznırsın tabi bu para miktarları ülkelere göre değişiyor

CaddeAktif

webmaster.tc
önce premium üyelik almam gerekiyor yani dosya yüklemek için sonra. dosya indirmeden para kazanırım öğle mi

bay_Talha

webmaster.tc
Premium üyelik almana gerek yok ama alman senin için yararlı vps şart çünkü şuan ki netlerde upload hızı düşük oluyor dosyaların ne kadar çok indirilirse o kadar çok kazanırsın tabi ama vps alırken amerika lokasyon alma çünkü rusya siteleri benim bildiğim kadarıyla banlı orada yani turbobite ve letitbite dosya yükleyemessin ayrıca letitbitde premium üyelik sattırarkda kazanabilirsin mesala senin verdiğin linkden birisi premium üyelik alırsa sende o üyelikten komisyon alıyorsun

CaddeAktif

webmaster.tc
@inforesim hemen şimdi bir site açıp ufaktan başlamak istiyorum. turbobit'e üye oldum ama dosya indirilerek para kazanma hesabını nerden aktifleştireceğimi bilmiyorum yardım edebilirmisin?

sezginex

webmaster.tc
@CaddeAktif bana msnden mesaj attın ama nedense ben çevrimdışı kişilere mesaj atamıyorum. Çevrimiçi ol.

TeknoTost

webmaster.tc
VPS al. Kendi indire sistemi kur. Up olmasın sadece sen up yap. İndirme ekranında hem mileti beklet 60 Sn reklamnda gösterirsin hemde premim satarsın

cmetin_88

webmaster.tc
Turbobit artık yeni üyelerin dosyalarından indirme başı ücret ödemiyor sadece PPS lere ödeme yapıyor. Hesabınız eski ise PPD den kazanırsınız