• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Dreamweaver Kimlik Doğrulama Sorunu

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

bll90

webmaster.tc
Arkadaşlar Dreamweaver'a yeni başladım. Sunucuyu yanımlayıp kaydettikten sonra dosyaları gönderirken, "Kimlik doğrulama bilgileriniz sunucu üzerinden dosya etkinliğine izim vermediği için dinamik olarak ilgili dosya çözümlenemedi" uyarısı alıyorum. Yeniden dene ve kurulum seçenekleri de beraberinde geliyor.. Ne yapmam gerektiğini anlatırsanız çok sevinirim.

GüçNet

webmaster.tc
Hocam tavsiyem başlamadan bırakmanız :) Dreamweaver tavsiye ettiğim bir program değildir.

bll90

webmaster.tc
henüz programlamanın aydınlanmamış köşeleri var benim için... :) Hazır şablonlar kullanarak acemiliğimi atmaya çalışıyorum.. Neyse, sorunun çözümüne gelirsek ne yapmam gerektiğine el atın bi :)

aykt35

webmaster.tc
inforesime katılıyorum dw ile başladım bende php ye notepad++ kullanmaya çalışıyorum tamamlama özelliği olmadığı için acayip oluyor. Ama alıştım sayılır :)
Bence yeni başlıyorsan notepad++ kullanman faydalı olur.

GüçNet

webmaster.tc
notepad++ kullanmaya başla internetten hazır template indirip onları kurcalayabilirsin ve editleyebilirsin. kodlarla ilgili bir sıkıntın olursa yardım isteyebilirsin.

Arkadaşlar biliyorum Dw Gerçekten Biraz Hazırcı Bir Program Ama Şöyle Düşünün
Div Kodlarını Çok İyi Biliyorsun Hatta Muhteşemsin Ama Kod Yazmak İstemiyor Canın
Dw İle Hazırını Kullanabilirsin Sonuçta Bildiğin Birşey
:D

bll90

webmaster.tc
o zaman ben de notepad ++'a geçeyim.. bununla ilgili nereden başlayacağımı neler yapacağımı bildiren kaynaklar önerirmisiniz?

Bouncer

webmaster.tc
bencede dw alıştın mı biraz zor bırakaçaksın ve notepad++ alışman çok daha zaman alır ben kendim bile dw kullanıyordum ama şimdi notepad kullanıyorum kodları daha hızlı çözeceksin