• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

dunyaca ünlü kazanç sistemi %100guvenli kazanmaya başla

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BerkeTR

webmaster.tc

sistem çok yeni ama çok guvenli turkiyeye yeni gelmeye başadı yağni hemen üye olmaya başlarsanız siz'de çok onemli yerlerde olabilirsiniz bu sistemden biraz bahsetmek gerekirse.

Yepyeni bir kazanç sistemi geliyor. Kazançlarınız ve Primleri olan gerçekten muthiş bir sistem. Dünyaca ünlü şirketlerin ve dünyaca ünlü borsacıların birleşimiyle oluşan bir sistem. Sistemin adı "Ultimate Power Profits" sistem daha tam açılmadı açılışı yapılıcak. Şuanda yapmanız gereken tek şey üye olmak, ve üye yapmak.

sizlere tek soyliyecğim sistem e acil kayıt olmanız çunku daha turkiyede çok duulmaad ıyağni çok onemli işlerde yer alabilirsiniz ben ce bunu kaçırmayın.Sorusu olan konu altına yazsın

Site anlatımını refden üye olup konuya refden üye oldum nic: e-posta: olarak yazana anlatım geliyo
Turkiyedeki fan sayfamız
REF'liÜye olmak için tıkla
REF'siz Üye olmak için tıkla

egebilisim

webmaster.tc
Sistemin işleyişini anladığım kadarıyla sizde çözememişsiniz. Daha çok yni olduğunu ve tam olarak çalışmadığını söylediğiniz sistemin nasıl güvenilir olduğuna kanaat getirdiniz? Ödeme kayıtlarınız mevcut mu?

BerkeTR

webmaster.tc
hocam site 2aylık ama dunya da ki rankına bakın isterseniz patlamaya hazır bomba gibi bişey :)

egebilisim

webmaster.tc
Alexa güvenilmemesi gereken bir araç bence... 10-20 kişilik bir grup her gün birbirinin sitesine bağlanıp 30dk durduğunda alexa'mın 100bin in altına düştüğünü biliyorum...

Biraz daha geçerse kullanabiliriz ancak kendisini kanıtlaması gerek.

BerkeTR

webmaster.tc
şuanda turkiyede ortalama 1.000 kullanıcısı var buda ne kadar erken üye olursanız o kadar onde olursunuz demek

mFurkan

webmaster.tc
Bu saadet zinciri benzeri olaylara neden inanıyorsunuz bilmiyorum. Tamam internetten para kazanmak mümkün ancak bu kadar kolay değil. ;)

proghammer

webmaster.tc
Daha önce bu konu ile alakalı bir arkadaş daha konuyu açmıştı ama sizin gibi eksik bilgiler verdiği için konuyu kitlettirdim..

Şimdide kendim kitliyorum çünkü açıklaması şöyle üşenmeden okursanız anlarsınız bu sistemi ben çözdüm zamanında ve kurucu üyeliğim var bu sistemde fakat para yatırmadım.

Nedeni:

Her ay istenilecek ödemelerden bahsettiniz mi ? HAYIR

Kurucu üyeler altlarına üye yapmazlarsa çok fazla bir mebla alamayacaklar bundan bahsettiniz mi ? HAYIR

vs

vs

vs

Neden Düzgünce anlatmıyorsunuz bunu sadece para kazanmayı anlatıyorsunuz ama üye olan kişinin yapması gerekenlerini anlatmamışsınız. Sadece altınıza üye yapmaya çalışıyorsunuz..

Her ay sizden 20$ ile 100$ arasında bir ücret istenecek.. Eğer yatırmazsanız sadece belirli bir oran alacaksınız o da çok fazla bir mebla değil yani 23$ yatırdınız başta ne akdar alırsınız belki 50$ ama kaç ay bekleyeceksiniz orasını ben bilemem..

Sizin altınıza üye olanlar sizlerinde üye yaptığınız insanlar 20$ iile 100$ arasında para yatırması gerekecek yoksa onların üzerinden referans ücerti alamayacaksınız 5 derinliğe kadar. Para yatırmayana geri dönüşlü olarak para gelmeyecek.. Belki yatırdığınız para sizlere geri gelir o da gelene kadar ilallah edersiniz

Ben girin veya girmeyin demiyorum sadece buraya yazılanlara ek bunlar da var..
Arkadaş bunları eklemeyi unutmuş..

www.globalewallet.com bu arada ek yapayım ödeme yapacaklar içinde sadece kredi kartından ödeme isteniyor.. Diğer hesaplar vs kabul edilmiyor.. 1 kredi kartından 3 sefer ödeme denemesi yapabiliyorsunuz 3. ödemenizde kredi kartınız bloke oluyor başka kart istiyor bunları da belirteyim bu kadar şeyi nereden biliyorsunuz dersenizde kurucu üye oldum ama bu kadar teferruatı öğrendikten sonra para yatırmadım.. Anlatanlardan değil ingilizcem olduğu için gerçeği 2 gece de öğrendim..

Ayrıca bu ikinci konunuz.. Tekrar konu açarsanız Ceza alıcaksınız..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...