• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Duyun Sesimi WMTC ailesi :)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

ozi.15

webmaster.tc
Ben bu siteye muhtar olmak istiyorum. Evet muhtar.

Bakın eğer ben muhtar olursam beyninizdeki kodu notepad a dökecek sistem geliştirecem.

Artık tasarım yaparken isi saat şu şekli nasıl çizerim derdinden kurtulacaksınız.
Kafanızdaki tasarımı alıp programa aktaran bi sistem geliştireceğim.

On saniyede 100, 20 saniyede 200, ... bilmemkaç saniyede bilmemkaç kelime yazabileceğiniz programlar yazacağım..

Tek bir şartım var muhtar olmak istiyorum..

Aksam aksam verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim. Bi seçim kampanyası yapasım geldi ve yapıp kurtuldum. Neyse baska projelerde görüşmek üzere :D::D.D::D::)):

Not: Özümde iyi bi çocuğumdur..

ozi.15

webmaster.tc
ha öyle muhtar..İki elini arkadan bağlayıp gezenler varya ondan.Hep mi admin,mod cart curt olacak. Yeni bir esinti yaratayım dedim :)

Oğuz

webmaster.tc
Burası bir webmaster forumu, amacı dışına çıkıp - genel foruma dönmüş - sitelerin rütbeleri yada repliklerini webmaster.tc'de geçirmezsek iyi olur :)

ozi.15

webmaster.tc
Burası bir webmaster forumu, amacı dışına çıkıp - genel foruma dönmüş - sitelerin rütbeleri yada repliklerini webmaster.tc'de geçirmezsek iyi olur :)
Aksam aksam verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim. Bi seçim kampanyası yapasım geldi ve yapıp kurtuldum. Neyse baska projelerde görüşmek üzere :D::D.D::D:):

arada işten bulanınca böyle geliyolar bana.amacım öyle genel foruma falan dönüştürmek değil ya :) bakarsın yarın başbakanlık isterim :D

OnurBelief

webmaster.tc
Bende GüçNete kefilim oda oziye yani dolaylı yolla oziye kefilim :)

100. mesajımda GÜçnete destek çıkardım :)