• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

E shop Website yaptirmak istiyorum

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

altuner

webmaster.tc
Web programlama.

Ben istediğim konusunda bir sunum yaptım. Aşağıda bir link bulacaksınız. Sizden beklemedigim şudur: Joomla ile oluşturulmuş varolan bir web sitesi var. Bu web sitesi simdilik bu sekil olarak kalacaktır. Zamanla butun websitye el konulmasini taleb edecegiz. Websitede bir link button olacaktir. Bu buttona basinca sizin yapmis oldugunuz website frame olarak bizim websitemize gelmis olacak. Assagida Bağlantı bir PowerPoint sunumudur. Orada her şeyi bulabilirsiniz. Ben boyle birsey istiyorum. Sizden ricam: Dürüst olmak gerekirse oldukça meşgul biriyim. Yani sorularınız için bize e-posta atmaniz yeterli. Sizden suan istegim boyle bir siteyi kacliraya yaparsiniz? Ve bana egerki mevcutsa buna benzer yapmis oldugunuz bir websitesini link olarak gonderebilirseniz sevinirim . Senin fiyatin ve eger mevcusta calisma ornegin diyer rekabetinlen kiyaslanir. Egerki bana gore vermis oldugunuz fiyat ve referansiniz iyi olursa bir an projeye baslayabiliriz.

Original Website: Verlaagdplafond, verlaagd plafond, plafond, valsplafond, systeemplafond, gyproc, rockfon, wanden, verlaagd plafond, systeemplafonds, metalstud, plafondplaten, gipswanden, gipsplafond, rockfon plaat, rockfon plafond, belgie, antwerpen, wilrijk - Verla
Suan daha musteriye karsi aktif halde degil.

Web sitesinden belgeler: https://www.idrivesync.com/share/view?k=nhxedbtNmw9mw0YYC7x4eN3eUclMBlJR

altuner

webmaster.tc
Yok abi, tam olarak e ticareti degil. Yani magento systemi degil. Sadece musteri neyi tiklarsa bizim elimizdeki urunler meydana gelecek. ve son olarak fiyati belli olacak
ornegin:

Bestelplafond.nl Wizard, Stel in twee minuten een systeemplafond samen | Ifshops.nl

Sunlari yazin sonra wizzard sizi otamatik olarak yonlendirecek secenek olarak
Naam van de ruimte : Woonkamer
Oppervlakte in vierkante meters: 100
Omtrek in meters: 50
Materiaal van het bouwkundig plafond: Hout

Sonra Kirmizi yazilim icinde Stap 2 var ona tiklayin. Ondan sonra ya sag sol tiklayin. Boyle devam edin size sonunda fiyat listesi gelecek. Musteri direk gorebilmesi lazim.
Zaten benim kurmus oldugum dosyanin icinde Front-End slayt var Onun icinde detayli bilgilar yaziyor.
Web sitesinden belgeler: https://www.idrivesync.com/share/view?k=nhxedbtNmw9mw0YYC7x4eN3eUclMBlJR