• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

E-Ticaret hakkında |

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Webmaster

webmaster.tc
Merhabalar.

Şimdi bir E-ticaret sitesi kuracağız. Akvaryum üzerine. Online satışta olacak. Sanalpos olayı. Ama önceden hiç denemedik böyle bişey. E-ticaret tasarımı vs kurulacak. Ben Opencart düşünüyorum. Sanalpos destekliyor sanırım. Bu iş nasıl olacak pek bir bilgim yok sıfırdan mantığı anlatacak bir arkadaşımız var mı acaba ?

GüçNet

webmaster.tc
hocam e-ticaret konusunda hiç bir bilginiz yoksa siz kendi başınıza kurmaya çalışmayın. Çünkü e-ticaret riskli bir iştir. Ücret karşılığı yapan arkadaşlar var hem size bu işi yaparlar hemde detaylı bir şekilde anlatırlar

CaddeAktif

webmaster.tc
hocam e-ticaret konusunda hiç bir bilginiz yoksa siz kendi başınıza kurmaya çalışmayın. Çünkü e-ticaret riskli bir iştir. Ücret karşılığı yapan arkadaşlar var hem size bu işi yaparlar hemde detaylı bir şekilde anlatırlar
evet katılıyorum riskli bu işler hem müşteri memnuniyeti hemde site kalitesi açısından bir bilene belli bir ücret karşılığında yaptırmak daha mantıklı

Webmaster

webmaster.tc
Yorumlarınız için teşekkür ederim ama tasarım host domain konusu çözebiliyorum bu sanalpos olayını anlamıyorum sadece