• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

E-Ticaret Teması Çalışmam

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Bouncer

webmaster.tc
kardeş güzel olmuş ama kayma var ürünleri üzerine gelince ilk baştaki ürünlerde üzerine gelince box-shadow atmışsın soldakiler de kayma var

stylesshet.css dosyasını aç

.box-product > div satırını bul

width: 170px; yap sorun çözülür
margin-left: 5px; yap sorun çözülür

iyi çalışmalar kardeş :)

CaddeAktif

webmaster.tc
ilk denemen ise e-ticaret temasında çok güzel olmuş ama site biraz yavaş açılıyor temada mı kaynaklanıyor

GüçNet

webmaster.tc
kardeş güzel olmuş ama kayma var ürünleri üzerine gelince ilk baştaki ürünlerde üzerine gelince box-shadow atmışsın soldakiler de kayma var

stylesshet.css dosyasını aç

.box-product > div satırını bul

width: 170px; yap sorun çözülür
margin-left: 5px; yap sorun çözülür

iyi çalışmalar kardeş :)
Teşekkürler, bende herhangi bir sorun gözükmüyor ama dediğinizi yaparım :)

ilk denemen ise e-ticaret temasında çok güzel olmuş ama site biraz yavaş açılıyor temada mı kaynaklanıyor
Sunucu kaynaklı bir problem var kardeşim

Teşekkürler

hiro2012

webmaster.tc
Slider ın altındaki sarı bar ve ikonlar dışında site gayet şık ve stabil bence.oraya farklı bir renk koysan sanki daha iyi olur gibi, bir de ikonların çözünürlüğü bozulmuş gibi bulanık ve mat gözüküyor.bu ufak tefek detaylar hariç dediğim gibi siten çok zarif ve sade tam alışveriş sitelerinden beklendiği gibi, eline sağlık...

GüçNet

webmaster.tc
Slider ın altındaki sarı bar ve ikonlar dışında site gayet şık ve stabil bence.oraya farklı bir renk koysan sanki daha iyi olur gibi, bir de ikonların çözünürlüğü bozulmuş gibi bulanık ve mat gözüküyor.bu ufak tefek detaylar hariç dediğim gibi siten çok zarif ve sade tam alışveriş sitelerinden beklendiği gibi, eline sağlık...
Yorumunuz için teşekkür ederim. Sarı bardaki ikonlardan bahsediyorsunuz değil mi ? O boş kalmasın diye koyduğum bir şey de onu ayarlayacağım ben yapmadım onu zaten . :)

hiro2012

webmaster.tc
Yorumunuz için teşekkür ederim. Sarı bardaki ikonlardan bahsediyorsunuz değil mi ? O boş kalmasın diye koyduğum bir şey de onu ayarlayacağım ben yapmadım onu zaten . :)
öncelikle ben teşekkür ederim bahsettiğim şeyler ufak tefek detaylardı zaten, siten genel olarak temiz ve başarılı umarım böyle devam edersin, şimdiden kolay gelsin...