• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Editor kullanmak ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

XFQ

webmaster.tc
Merhabalar,

ck editor diye bir editor kullanmaktayım. Fakat kimse sorsam o editorlerden uzak durmam gerektiğini söylediler.

Önerebileceğiniz editör varmıdır ?. Kişisel tasarımlarda kullanacağım.

EuroTurk

webmaster.tc
Merhabalar,

ck editor diye bir editor kullanmaktayım. Fakat kimse sorsam o editorlerden uzak durmam gerektiğini söylediler.

Önerebileceğiniz editör varmıdır ?. Kişisel tasarımlarda kullanacağım.
neden ben ilk defa duyuyorum ve uzun zamandır ckeditör kullanıyorum merak ettim şimdi?

gkbrk

webmaster.tc
Bilmem. TinyMCE kullanmak ve entegre etmek çok kolay. Ayrıca çoğu sistem için plugini mevcut.

LadyArch3r

webmaster.tc
Bence ckeditör daha sorunsuz.Ayrıca hiç hata yaptığını görmedim ama diğer bir çok editörde javascript yüklenmesinden sorunlar vs çıkarabiliyor.

NaMLu

webmaster.tc
WordPress TinyMCE kullanıyor diye biliyorum. Bir zamanlar CK Editör kullandım ancak gereksiz boşluklar gibi bir kaç sorunla karşılaştığım için artık kullanmıyorum.

XFQ

webmaster.tc
Arkadaşlar şimdi editorler çok faydalı olduğu halde çok zararlıda olabiliyorlar. Mesela fck editor kullanıyordum o editorde çok önemli bi açık var shell dosyasını yükletebiliyorsun. CK editordede aynısı varmış sanırım. O yüzden kişisel olaylarda sorun çıkmazda kurumsal bi firmaya tasarım çıkardığınızda o firmanın sitesi hacklendiğinde direk sorumlusu biz olacağız. Birtane javascript editor buldum upload vs olayı yok. Çok basit editor onu kullanıyorum artık.