• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Edu backlinkler,Newsfeed çalışması Türkiye'de bir ilk

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

savaserdogan

webmaster.tc
Sitemiz yoluna ücretsiz olarak devam edecektir.Öneri ve görüşleriyle destek olan herkese teşekkür ederim.
Test etmek isteyen arkadaşlara bir hafta ücretsiz deneme süresi verilmektedir.
Yepyeni ve etkili bir paketle karşı karşıyasınız.Mutlaka size uygun sitenizi uçuracak bir alternatif bulacaksınız bu konuda.Yapılan tüm çalışmalarda edu siteler kullanılmaktadır.Neler yapıyoruz,size uygun neler var.Feed ve pinleme çalışmaları aylık ücretlendirilmiştir.
Seçenek 1:
Edu newsfeed kanalında sitenize özel bir kanal açılıyor,sitenize eklediğiniz konular başlık ve özet halinde sitemizde yayınlanıyor.Ücreti aylık 20 TL'dir.Ha parası olmayanlara ve denemek isteyenlere ayrı bir seçeneğimiz var.
Seçenek 2:
Bu seçenekte para ödemesi yapılmaz.Sitemize açılan kanalı embed olarak sitenizde yayınlarsınız.Embed ettiğiniz kanal kendi kanalınızdır.Kendi sitenizdeki son konuları gösterir.Ek olarak blok ya da widget olarak kullandığınız embed kodlarında sitemize de link verilir.Anasayfa da görünmesi önemlidir.
Seçenek 3:
Aylık 20 tl verip sitemizde kanalınızı açtırdınız ama daha etkili çalışmalar istiyorsunuz.Site feediniz(rss) anasayfası 7 olan edu site altında açılan bloglara çekilir.Burda her blog fiyat +5 Tl'dir.
Seçenek 4:
Bu seçenekte aylık 10 tl'ye günlük en az 5 konunuz pinlenir.Pinlenen konudaki resimle birlikte resim altından dofollow link alırsınız.
Seçenek 5:
Bu scripte sahip olmak istiyorsunuz.Toplam 100 Tl ödeyerek sahip olma imkanınız var.Kurulum tarafımızdan yapılır.Kullanım ile ilgili bilgiler tarafınıza iletilir.Türkçe veya ingilizce olarak kurulabilir.Kullanıcı kendi dilini seçebilir.
Site demosu:

Kanal demosu(örnek:memurlar.net):

Feed Ana Sayfa(Dashboard):

Edu blog feed sayfası:

Pinleme demo:

Site demoları
Newsfeed:
Kod:
http://newsfeed.diziizle.edu.pl/
Pinleme:
Kod:
http://news.diziizle.edu.pl/
Ayrıca ücretsiz makale dizinimizde; makale ekleyebilir,video backlink alabilir,kendi bloğunuzda yazılarınızı paylaşabilirsiniz.
Kod:
http://diziizle.edu.pl/
Her türlü soru ve merak ettikleriniz için:
Mail : diziizleschool@gmail.com
Msn: savaserdogan111@hotmail.com
Ayrıca pm yoluyla da bana ulaşabilirsiniz.

proghammer

webmaster.tc
Belli ki baya bir emek harcanmış..

Güzel bir çalışma ortamı hazırlanmış..

Hayırlı satışlar diliyorum hocam.. Emeklerinizin karşılığını alırsınız umarım..

savaserdogan

webmaster.tc
Teşekkürler,yeni başlıyoruz.İnsanlar bilmedikleri şeylerden korkarlar diye bir söz var.Tanıdıkça ve faydasını gördükçe çalışma da anlam kazanacaktır.

Belli ki baya bir emek harcanmış..

Güzel bir çalışma ortamı hazırlanmış..

Hayırlı satışlar diliyorum hocam.. Emeklerinizin karşılığını alırsınız umarım..

webadisi

webmaster.tc
bende neden çekmiyor feedi diyordum demek saldırı alıyorsun hocam geçmiş olsun ..

Sessiz

webmaster.tc
Savaş kardeşim konumuzla alakası yok gelçide r10da ararken burda buldum seni malesef saçma sapan bir sebepten atıldım ordan 1 aylık süreç hiç önemli değil modlara söylediğim tek olay kişisel bilgilerimin deşifre edilmesine izin verirseniz sizi mahkemeye vereceğim dedim hakkımda acılan konuyu silip beni 1 ay uzaklaştırmışlar haksız olduklarını kanıtlarıyla ıspatladığım halde sonrada derlerki bize saldırı var yedekler gitti daha beter olun.

Neyse ordan sana pm atmıştım daha önce üye oldum üyelikleri açtıgın sırada fakat maile onay kodu gelmemişti şimdide 50tl diyosunuz tr şartlarında bu ücreti vermezler açık söyleyim tamam emek var ama bukadarda ucmayın yani anca çıkarır belki uğraşlarını ama böyle kazanıyosan sana rakip çok gelecektir. :) demedi deme pm'ye burdan cvp verebilirmisin kolay gelsin.