• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Edu Gov Edu.tr Kaliteli Sitelerden Tanıtım Yazıları İle Sitelerinizi Çoşturun (Penguen Uyumlu)

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Beo

webmaster.tc
Edu Gov Edu.tr Uzantılı Kaliteli Sitelerden Tanıtım Yazıları İle Sitelerinizi Çoşturun
(Penguen Uyumlu)

Hepsi Farklı İp , Yuksek Pr , Alexa , Trustrank Değerlerine Sahip Sitelerden Tanıtım Yazıları Çok Ucuza!

Merhaba ;

.Edu ve .gov uzantılı sitelerden alınan backlinklerin ne kadar değerli olduğunu bir çoğumuz biliyordur.

Genel olarak faydaları :

Kaliteli backlinklere sahip olursunuz.
Pagerank , Alexa ,Trustrank ve Domain Authority değerleriniz yükselir.
Hedef kelimenizde ve içeriklerinizde arama motorlarında üst sıralara yükselirsiniz.
Hit artışı sağlar.

Penguen uyumlu (Güncellendi)

Bir yıl önce açtığım konumda, sizlere sunmakta olduğum tanıtım yazısı hizmetime Google tarafından yapılan güncelleme ve yenilemeler doğrultusunda yön vererek, sizlere her zaman en verimli olacak hizmeti sunmayı hedefledim.

Google tarafından yapılan ve birçok kişinin web sitelerinin fırtınalı denizler misali hit dalgalanmaları ortasında kalmasına sebep olan güncelleme olan Penguen’in ardından, birçok farklı uygulamayı kendi web sitelerimde test ettikten sonra sizler için hizmetime farklı bir boyut kazandırdım.

Penguen güncellemesi bildiğiniz gibi “binlerce backlink” sahibi olmanız yerine “kaliteli ve güçlü backlink” sahibi olmanız yönünde bir baskı uygulamaktadır.

Penguen sistemi için binlerce backlink yerine, 100-200 adet edu-gov-edu.tr-gov.tr gibi kaliteli ve güçlü sitelerden alınan linkler çok daha önemlidir.

Elbette bununla sınırlı değildir. Sosyal medyanın da yeri ve önemi bambaşka bir statü kazanmıştır. Ayrıca Panda güncellemesi ile gelen özgün içeriğin önemi artık backlinklerinizin geldiği makaleler için de önemli bir yere sahiptir ki işte bu sebepten dolayı hizmet paketlerinde “spinleme” hizmeti de yer alıyor.

Peki şimdi siz de Penguen’in önemsediği yerlerden temin edilen backlinkler ve sosyal medya ile samimi ilişkisine yönelik olarak hazırlanan yeni paketlerle hit patlaması yaşamaya hazır mısınız?

Eklenen sitelerin genel özellikleri :

Hepsi Farkli İp adresinde barınan sitelerdir.

Yüksek pagerank ,alexa ve trustrank değerlerine sahiptir.

Tüm linkler ziyaretçilere açıktır.

Google tarafından indexlenen sitelerdir.

-----------------------------PAKETLER----------------------------

Paket 4 Ücreti Çok Kısa Bir Süreliğine 40 TL'dir.

- Tanıtım yazınız yoksa size özel hazırlanması ( +5 TL ücretle profesyonel bir arkadaşa yazdırılmaktadır )

--------------------------------------------------------------------

Rastgele seçilmiş 30 sitenin Pagerank , Alexa Ve Trustrank değerleri ;

Not : 19.07.2012 Tarihinde kontrol edilmiş değerlerdir.

--------------------------------------------------------------------

Bilinmesi Gerekenler

- Paket 1 ve Paket 2 için en fazla 1 , Paket 3 ve Paket 4 için en fazla 2 tanıtım yazısı gönderebilirsiniz. (İsteğe bağlı)

- Tanıtım yazınız yok ise +5 tl ücret karşılığında profesyonel bir arkadaş tarafından tanıtım yazınız yazılacaktır.

Hizmetten Faydalanmak İstiyorum , Ne Yapmalıyım ?

Tanıtım yazınızın başlığı :
Tanıtım yazınız :
Paket seçeneği : (Paket 1 , Paket 2 , Paket 3 , Paket 4 , Edu Bomb)
Pingleme işlemi istiyor musunuz ? :
Ödeme bilgisi (İşbankası , Kuveyt , Misli , Nesine , Paypal) :

Bu şekilde bana PM atabilirsiniz.

Ücretlendirme ;

Paket 1 : 15 TL
Paket 2 : 20 TL
Paket 3 : 30 TL
Paket 4 : 40 TL

Edu Bomb Paketi : 20 TL

3 + alımlarda indirim yapılır.

Ödeme

Sipariş Vermek İçin Tıklayın

Diğer hizmetlerim ;

İletişim (Msn & Mail) : admin[et]torrentdestek.net (Msn ekleme talepleri gelmiyor , ekledikten sonra özel mesaj ile msn adresinizi gönderiniz. Site dışı arkadaşlar mail atabilirler.)

Ek bilgi : Birçok webmaster sitesinde açılmış bir konudur.

GüçNet

webmaster.tc
daha önce satın almıştım küçük bir paket aldım ve o oranda faydasını gördüm. İşinin ehli biri. hayırlı satışlar