• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

EgeBilisim | Mustafa Artık Burada!..

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

egebilisim

webmaster.tc
Öncelikle Selamın Aleyküm;
Rakip forumdaki garip yönetim ve son olaylardan sonra herhangi bir açıklama yapılmaması sonucu bende WebmasterTC bünyesine katılmaya karar verdim. Umarım temiz, geleceği olan, düzgün ve eşit bir politika ile devam edilir.

Saygılarımla

Mustafa Halil SELEK

egebilisim

webmaster.tc
Hoş Bulduk. Moderatör olmak için uğraşacağım... :) Umarım admin görür bu amacımı...

ByTRiSLaSiS Admini bilgilendirirsen iyi olur. vbulletin konusunda güçlü referanslarım var. ve üye olalı 30dk olmasına karşın 6 konu 8 mesaj :) Çalışıyoruz boş kategorileri dolduruyoruz :)

ByTRiSLaSiS

webmaster.tc
Hoş Bulduk. Moderatör olmak için uğraşacağım... :) Umarım admin görür bu amacımı...

ByTRiSLaSiS Admini bilgilendirirsen iyi olur. vbulletin konusunda güçlü referanslarım var. ve üye olalı 30dk olmasına karşın 6 konu 8 mesaj :) Çalışıyoruz boş kategorileri dolduruyoruz :)
moderatör olmak için 300 adet sesli video & sayısız makale hazırladım ;)

egebilisim

webmaster.tc
Farklı sitelerdeki içerikler ile webmaster.tc nin moderatörleri mi seçiliyor yoksa forum üzerindeki çalışması mı bir etken. Bence bir kişinin moderatör olması için onun forum üzerindeki çalışmasına bakılmalı haksız mıyım ?