• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

en çok para kazandıran siteler

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

serkanakaydin

webmaster.tc
merhaba arkadaşlar..ben bir web sitesi kurmayı düşünüyorum arkadaşlık veya video paylaşım sitesi..amaç para kazanmak siz ne önerirsiniz başka ne üzerine site kurabilirim..:)

inforesim

webmaster.tc
Reklam yayınlayarak para kazanmak istiyorsan, Telifsiz içerikler ise adsense kullanabilirsin. Zaten adsense dışı kazandırmaz. Onun dışında, Direk kullanıcıya yönelik bir site açabilirsin. Yani ogame tarzı bir oyun sitesi açıp, Premium vs. satabilirsin.

erdem98

webmaster.tc
Reklam yayınlayarak para kazanmak istiyorsan, Telifsiz içerikler ise adsense kullanabilirsin. Zaten adsense dışı kazandırmaz. Onun dışında, Direk kullanıcıya yönelik bir site açabilirsin. Yani ogame tarzı bir oyun sitesi açıp, Premium vs. satabilirsin.
Hocam sizce bu devirde ne tutar ? Sizin bu konuda bilginiz vardı illegal içerikli sitelerden hangileri tık başı fazla kazandırıyor? Benim bu günlerde edindiğim görüş turizm sizin nedir ?

sezginex

webmaster.tc
bumerang ı öneririm. benim blogspot ama kazandigim bircok sekil var.

inforesim

webmaster.tc
Hocam sizce bu devirde ne tutar ? Sizin bu konuda bilginiz vardı illegal içerikli sitelerden hangileri tık başı fazla kazandırıyor? Benim bu günlerde edindiğim görüş turizm sizin nedir ?
ilegal içerik de tık başı olgusu yoktur, Doğru düzgün reklam şirketi yoktur.

Auswitch

webmaster.tc
Adult kur, bir çok firma reklamcı arıyor zaten. Bu devirde adult sitelerden para kazanabilirsin. Tabi kapanma riski vardır.

serkanakaydin

webmaster.tc
teşekkür ederim..sezgin bey bide ben birşey sorcam..bu adult siteden hangi yöntemlerle para kazanabiliriz

sezginex

webmaster.tc
O konuda bende yetersiz kalıyorum :) onu @gkbrk veya @inforesim e sorabilirsin birşeyler öğrenirsen benide bilgilendirirsen sevinirim.