• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

En Gelişmiş Mafya Oyunu Scripti!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GencTurk

webmaster.tc
Merhaba,

Script demosu : edit......

Kullanıcı Adı : test Şifre : test

Gelişme Aşaması : 2008 yılında Blood Town Mafia scriptini kullanarak yerli yabancı oyunlardan esinlenerek günümüze kadar yapılan çalışmalarla bu hale getirlimiştir.

Nedir ?

Script, profesyonel olarak 5 yıllık tecrübeyle kodlanmış, açıksız, sorunsuz ve özgün bir multiplayer mafya oyunu scriptidir.

Özellikler ve Ayrıntılar

- Script, 5 sene boyunca binlerce oyuncunun oynamasıyla adım adım geliştirilerek, oyuncuların yapabileceği tüm hile çeşitleri engellenmiş, tüm bug ve açıklar kapatılmış tam anlamıyla profesyonel ve tercübelerle yapılmış bir oyundur.

- Yazılım açısından bant genişliği harcaması minimuma indirilmiş PHP ve MYSQL optimasyonları en iyi şekilde yapılmıştır. Başlangıç olarak 40-50 aktif oyuncuyu 40 tl lik bir VPS sunucu ile rahatlıkla kaldırır düzeydedir. 10-15 oyuncuyla aylık 300-400 tl bırakan bir oyun olduğu için sunucu masrafınız söz konusu bir gider olmayacak sizin için.

- Oyunda geliri altın, para, mermi, saygı puanı, seviye puanı ve premium satışlarından elde edeceksiniz. Oyuncular hızlı güçlenmek, ekstra özellikler elde etmek, acil ihtiyaçlarını karşılamak ve kayıplarına karşı hırsla oynadıkları oyundaki rakiplerine karşı kullanmak için bir çok alışveriş yapmaktadır. Örnek 1 ayın sadece kredi kartı yani sanal pos satışları ekran görüntüsü aşağıda verilmiştir. Özellikle mobil ödeme ve havaleden de satışlar çok gelmektedir. Özel 60-70 tl lik indirimli paketler sunarak havale satışlarından 1 haftada 1000 tl kazanabiliyorsunuz.

- Script tamamen kur bırak kazandırsın şeklindedir. Siteyle aktif olarak ilgilenerek günlük bir zaman harcamanıza gerek yoktur. Nadir gelecek maillere havale/eft ödemelere bakmanız ve boş zamanlarınızda göz atmanız yeterli olacaktır.

- Oyun kendine bağlayan bir oyun olması sebebiyle oyuncular gece gündüz başında, açacağınız forumda aktif olarak yazışacak ve bir yenilgi sonrası telafi etmek için yukarda bahsettiğim ürünlerden alarak alışveriş yapacaktır.

- Script ve mafya oyunu sistemi çok bilinen ve sevilen bir oyundur. Yıllarca para kazandırmış bir sisteme sahiptir. Reklam verdiğinizde 800 gösterime 85-90 yeni üye çıkmaktadır. Reklam geri dönüşleri oldukça yüksektir.

Yeni Eklentiler :

- Facebook Login: Sitenizin reklamını yaparken gelen ziyaretçiler anında facebook hesaplarıyla oyuna kayıt olup daha sonra da tek tıkla oyuna giriş yapmalarını sağlayan facebook uygulama bağlantılı bir eklentidir.

- Site içi facebook tarzı sohbet: Oyuncuların ekranın sağ alt köşede açılan pencereyle anlık sohbet yapmalarına imkan sağlayan bir eklentidir.

- Ölüm, Ayağa Sıkma raporları: oyuncular başka bir oyuncu tarafından öldürüldüklerinde veya Ayağına Sıkıldığında, ne zaman ve saat kaçta öldürüldüğüne dair ayrıntılı raporları görmelerini sağlar. Bu sayede oyunda herşey kullanıcılarınızın önünde olur.

- Mağaza : Mağaza site sahiplerinin para kazanma noktasıdır. Kullanıcılar gerekli olan Preemium Üyelik, Seviye Puanı , Oyun Parası , Mermi , Saygı Puanı Gibi oyun sistemlerini altın karşılığında alır. ve Hediye gönderme sitemi ile diger Kullanıcılara hediye gönderir Bu sayede oyun kazanır.

Scriptin Fiyatı : *** TL

Ödeme Yolları : İŞBANKASI , PTT

İletişim : Pm ve 05****** **

Doğan

webmaster.tc
299 TL 'den 399 TL'ye çıktı fiyat bir anda. :) Ayrıca script çok güzel ancak grafik bakımından biraz gelişmesi gerek diye düşünüyorum. Hayırlı satışlar.

GencTurk

webmaster.tc
Hocam öncelikle sorduğunuz için teşekkür ederim.

Scripler Blood Town Mafia scriptinin gelişmiş halidir. Her iki scriptte şahısların %100 Kodlaması ile oluşmamıştır. Scripti geliştirirken. Omafya , Sonmafya , Mafyalemi ve MafiaTurk oyunları baz alarak geliştirilmiştir.. Scriptimiz kesinlikle şahısın sattığı script değildir , Kanıtımızda satan kişi domain lisansı ile satmaktadır ve satış yaptığımızda eliminizdeki scripti hiçbir domaine kuramazsınız. Scripti gelişme aşaması 2007 MafiaTurkten günümüze kadar olan süredir.. İsmi geçen sitelerde olup bizde olmayan, Bizde olup onlarda olmayan bir çok içerik mevcuttur. Görsellikler aynı kullanılmıştır. Scripti alan kişi diler değiştirir dilerse oda aynı devam eder. Bilgi yeterlidir umarım iyi günler teşekkürler.

GencTurk

webmaster.tc
299 TL 'den 399 TL'ye çıktı fiyat bir anda. :) Ayrıca script çok güzel ancak grafik bakımından biraz gelişmesi gerek diye düşünüyorum. Hayırlı satışlar.
Teşekkür ediyorum. Hocam grafiK bilgim yüksek değil uzun senelerdir yenilikler ve mevcut açıkları kapatmakla uraştım. İlk gelen kişiye 250 :tl satmak istiyorum.

Rapunzel

webmaster.tc
Elimde belgeler var başka forumlarda ban yemişsiniz bu konuda sizin olmayan bir sistemi sattıgınız için konuyu kilitliyorum ve cezai işlem uygulanacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...