• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

En İyi Echo V2 Portal Teması İndir

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serkanfb

webmaster.tc
Tema sahibinin istegi üzere linkler kaldırılmıştır!!!

Merhaba arkadaşlar, WordPress Echo V2 Portal Teması WP kullanıcıları için hazırlanmış olup ücretsiz dağıtılan güzel bir temadır. Portal siteleri için uygundur.Echo V1 Portal Teması sürümünü kendi sitemde kullanıyordum çok zamandır beklediğim Echo V2 Portal Teması Bugün Yenilenerek Çıkmıştır Gerçekten çok güzel bir tema çalışması olmuş ve ücretsiz dağıtılması bizi şaşırtmasına ragmen gerçekten güzel bir tema tema yapmışlar.Herkezin kullana bileçegi Kullanışlı güzel bir tema.

Temayı kullanan Kullanıcılar Site adresini PM Bekliyorum :)

Echo V2 Portal Teması Özellikleri
- Özelleştirilmiş admin paneli
- Widget uyumlu
- Sade ve şık görünüm
- SEO uyumlu
- W3 uyumlu
- Sosyal medya alanı mevcut
- Yönetilebilir reklam alanları
- 9 farklı renk seçeneği​

serkanfb

webmaster.tc
Echo V2 Portal Teması diger temalarla alakası yoktur.Echo V2 Portal Teması çok güzel ve kullanışlı bir tema.

serkanfb

webmaster.tc
yapımcısı Erkan GÜLMEZ ayitir ve ayrıca digerlerinden farlı çokta güzel bir temadır.

Tevfik

webmaster.tc
Emsallerinin sattığı temanın warezini bulmuş ve iyi bir derecede editlemesine rağmen süper derecede belli oluyor.

serkanfb

webmaster.tc
Tema paylaşımcıyım ben güzel buldum temayı paylaşıyorum .temanın bazı bölümleri benzeye bilir ama Trendwpden çok farlı bir tema.

ErkanG

webmaster.tc
Merhaba Arkadaşlar Echo Tema Yapımcısı Olarak Bilgilendirme Yapmak İstiyorum

Öncelikle @serkanfb arkadaşımıza teşekkür ediyorum temayı paylaştığı için daha sonra trendwp ile aynı eş değer olarak gören arkadaşımızı söylüyorum 100 TL ye tema alıp Desteğine 10 TL verdiğin fakat desteği göremediğin bir tema ile benim tema mı karşılaştırma lütfen

2. Olarak temanın hiç bir şekilde warezden indirilipte düzenlemesi yapılmadı Tek tek kodlarını yazarak yaptığım bir sitedir Lütfen Emeğe saygı. Eğer benim bu temayı ilk çıkarmamda bu zamana kadar süreyi takip eden arkadaşlarımız şuan sağolsunlar desteklerini vermektedir. Bu şekilde bir itham zedeler lütfen bu şekilde ücretsiz dağıtılan ve tüm desteği ücretsiz verip 7/24 muhattap bulduğunuz bir temayı TRENDWP ile karşılaştırmayın. 100 TL lik bir temayı size ücretsiz olarak özgün kodlama ve 100% destek imkanı ile sundum bu şekilde davranmanız tema yapımcılarını üzer. İlerde dağıtacağım temalara karşılık olarak bu ithamlarınız göz önünde bulundurduğumuzda ücretsiz dağıtmayı düşünmem. Lütfen dosyaları indirin eğer elinde TRENDWP nin warez dosyaları varsa karşılaştırın eğer aynı ise gelip yazın.

İyi günler tekrardan @serkanfb arkadaşımıza teşekkür ederim. iyi günler.

ErkanG

webmaster.tc
Açıklayıcı bir şekilde yazdıgın için çok teşekkür ediyorum echodizayn Arkadaşım.
Yanlış anlaşılmaları bir nebze olsun düzelttiysem yeterli benim için burda bir emek var bu şekilde benzetmeler, suçlama ithamlarında bulunmak kötü birşey.

serkanfb

webmaster.tc
Yanlış anlaşılmaları bir nebze olsun düzelttiysem yeterli benim için burda bir emek var bu şekilde benzetmeler, suçlama ithamlarında bulunmak kötü birşey.
insanlar yapılan güzel şeyleri benzetmeleri suçlama ve ithamlarında bulunması kötü birşey.ama yaptıgın Echo V2 Portal Teması diger temalardan çok farlı ve güzel emegin için çok teşekkür ediyorum.

Tevfik

webmaster.tc
Arkadaşlar siz neyin peşindesiniz? Tek tek kodlanmış diyorsun, TRENDWP nin aynı temasını yapmışın demiyorum sana yanlışta söylemiyorum. Bu tema editlemişin sen, bak kardeşim ben 24 yaşındayım ve 10 yaşından beri internet ile uğraşıyorum. Bu tür işlere girmem 2003-2004 yıllarında başladı, ben sana kısaca şunu söyleyim böyle tek tek kodlayacaksın emek var diyeceksin. Karşılığında ise ücretsiz dağıtacaksın, bırak Allah aşkına bana şimdi diyeceksin ki kendi reklamımı yapıyorum. Lakin bu tema warez temanın editlenmiş halidir, sen kendine göre haklı olabilirsin. Bu da benim düşüncemdir

ErkanG

webmaster.tc
Arkadaşlar siz neyin peşindesiniz? Tek tek kodlanmış diyorsun, TRENDWP nin aynı temasını yapmışın demiyorum sana yanlışta söylemiyorum. Bu tema editlemişin sen, bak kardeşim ben 24 yaşındayım ve 10 yaşından beri internet ile uğraşıyorum. Bu tür işlere girmem 2003-2004 yıllarında başladı, ben sana kısaca şunu söyleyim böyle tek tek kodlayacaksın emek var diyeceksin. Karşılığında ise ücretsiz dağıtacaksın, bırak Allah aşkına bana şimdi diyeceksin ki kendi reklamımı yapıyorum. Lakin bu tema warez temanın editlenmiş halidir, sen kendine göre haklı olabilirsin. Bu da benim düşüncemdir
Kaldır Konuyu O Zaman. Sen 10 Yaşındayken web ile uğraşmışsın he he tamam. Aramızdaki 3 yaşı yüksek sayma senden daha tecrübeli olabilir olmayabilirim ama sen konuyu kaldırmakla gerekeni yapmaya başla.

"Ek Olarak Bu siteden Şahsıma Ait Dağıtılılan Temaları gördüğüm süreçte Fikir Hırsızlığından Forum Sitenizi Şikayet Etmek Zorunda Kalacam.

İyi Akşamlar"

Tevfik

webmaster.tc
Kendi ismini bu temanın warez'e düşmediğini bilmeyenlerin yerinde duyur dostum.

Ek olarak, " hadi istediğin yere git şikayet et "

serkanfb

webmaster.tc
Erkan Gülmez tanıtım amaçlı böle bir tema yapmış.bir takım kısımları benzeye bilir ama Trendwp portal teması farlı bir tema, Echo V2 Portal farkı bir tema kullanıcıları için Trendwp portal teması benzerliigi yönünden dolayı yadırgamayalım.herkezin tercihi ve görüşü farkı ola bilir saygı duyarım.

ErkanG

webmaster.tc
"Dostluk..!"
Kaldırmayı Son Olarak Uyarı Niteliğinde Söylüyorum. Lütfen Şahsıma Ait Temamın Yayınlanmasını Kişi @Tevfik AKTUNC Tarafından Temanın Kaldırması Rica İle Belirtiyorum.

Tüm Uyarılarm Resim Dosyası Olarak Kayıt Edilmiştir. Delil Niteliği Taşıyacak Şekilde Şikayet Dosyasında Belirtilecektir.

Gereken Düzenlemenin @Tevfik AKTUNC Tarafından Yapılması Belirtilmiştir. Bundan sonraki söylenen sözler ve yapılacak zıt davranışlar aleyhinize suç olarak geri dönecektir.

İyi Akşamlar

Tevfik

webmaster.tc
Arkadaşım git saçma saçma konuşma, suçu işleyen sensin bir kere şikayet etmeni istiyorum açıkcası cidden istiyorum. Kendi kazdığın kuyuya bir düşsen diyorum.

ErkanG

webmaster.tc
"@Tevfik AKTUNC" TrendWp ile yapılan görüşmeler sonucunda TRENDWP kurucularının başvurduğu mahkemeden hiç bir sonuç çıkmadığını belirtmek isterim.

Diğer bir yönetim olarak sitemin gerçek teması dışında yayın yapılan bu temayı tarafımca kabul etmediğimi belirttiğim halde :

Telif Haklar Genel Mdrl

Linkindne yapılacak işlemler ve sonuçlarına bakabilirsiniz. Benim tema görüntüm : tema destek sitesinde belirttiğim haber sitesin temasıdır farklı tasarımlar düzenleme yaptığınız için size verdiğim linke bakmanızı bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...