• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Enescakmak V2 Ön Yorumlar

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

enescakmak

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar. Enescakmak V2 temasının ön yorumlarını sizden almak istiyorum. Tema ilk temama göre daha renkli oldu ve başarılı bir iş çıkarttığımı düşünüyorum. İnş sizlerde beğenirsiniz. Tema hakkındaki eleştirilerinizi ve görüşlerinizi yazarsanız çok mutlu olurum...

Temayı görmek için tıklayın

Çok yakında paylaşıma sunacağım inş.

enescakmak

webmaster.tc
Genel olarak güzel olmuş hocam fakat menü alanı daha iyi olabilirmiş sanki basit kalmış temaya göre.
Hocam o bölüm için şunu desem; Temanın çoğunu renkli yapmak istedim ve zaten baktığınızda bir kaç rengi bir arada kullandım. O yüzden menübar gibi bir kısmı koyu yapmalıyım ki diğer renklerinde anlamı çıksın istedim. Bunun için Üst(Menübar) Orta(Devamını Oku) Alt(Footer) kısımlarında koyu renkleri kullandım. Desem ne düşünürsünüz? Ayriyetten o bölüm için renk önerilerinizi almak isterim... Teşekkürler eleştiriniz için.

Gayet goş fakat menüleri daha güzel (görsel açıdan) yapabilirdin. Özellikle kategoriler ve son yazılar..
Temanın V3 sürümünü çok daha farklı yapmayı planlıyorum hocam güzel yorumunuz için teşekkürler..

bykolcuoglu

webmaster.tc
menuyu birazdaha görselleştirirsen cok daha ıyı olabilir diye düşünüyorum :) ama gerçekten 10 numara tema olmuş..

egebilisim

webmaster.tc
Site çok ağır açılıyor. Optimize etmeni tavsiye ederim. Tasarıma gelince, tam bir blog teması olmuş. Görselleştirmeyi deneyebilirsin. alternatif renkler ekleyebilirsin.

enescakmak

webmaster.tc
menuyu birazdaha görselleştirirsen cok daha ıyı olabilir diye düşünüyorum :) ama gerçekten 10 numara tema olmuş..
Menü konusunda bir kişi daha böyle söylemişti hocam ve ona şöyle demiştim;

Hocam o bölüm için şunu desem; Temanın çoğunu renkli yapmak istedim ve zaten baktığınızda bir kaç rengi bir arada kullandım. O yüzden menübar gibi bir kısmı koyu yapmalıyım ki diğer renklerinde anlamı çıksın istedim. Bunun için Üst(Menübar) Orta(Devamını Oku) Alt(Footer) kısımlarında koyu renkleri kullandım. Desem ne düşünürsünüz?

Desem ne düşünürsünüz?

Site çok ağır açılıyor. Optimize etmeni tavsiye ederim. Tasarıma gelince, tam bir blog teması olmuş. Görselleştirmeyi deneyebilirsin. alternatif renkler ekleyebilirsin.
Tasarımın optimize lik hiç bir durumu yoktur hocam. Hostumdan kaynaklanan bir sorundur bu. Çok yakında hostu değiştirmeyi planlıyorum inş. Görselleştirme konusunda aynı fikirde değilim, yeterince renk katıldığını düşünüyorum. Güzel yorumunuz için teşekkürler :)

aynen tam bir blog teması olmuş ben beğendim hocam emeğine sağlık :)
Beğenmenize çok sevindim hocam teşekkür ederim ;)

bykolcuoglu

webmaster.tc
Menü konusunda bir kişi daha böyle söylemişti hocam ve ona şöyle demiştim;

Hocam o bölüm için şunu desem; Temanın çoğunu renkli yapmak istedim ve zaten baktığınızda bir kaç rengi bir arada kullandım. O yüzden menübar gibi bir kısmı koyu yapmalıyım ki diğer renklerinde anlamı çıksın istedim. Bunun için Üst(Menübar) Orta(Devamını Oku) Alt(Footer) kısımlarında koyu renkleri kullandım. Desem ne düşünürsünüz?

Desem ne düşünürsünüz?
Söyle diyorum o zaman :) Menu ilk wordpress kurulumunda çıkan menunun aynısı diyebilirim. Koyuluk güzeldir ama simsiyah değil :) gradient verebilirsin. bu sadece benim fikrim ama tabi son karar senindir.. :))

enescakmak

webmaster.tc
Söyle diyorum o zaman :) Menu ilk wordpress kurulumunda çıkan menunun aynısı diyebilirim. Koyuluk güzeldir ama simsiyah değil :) gradient verebilirsin. bu sadece benim fikrim ama tabi son karar senindir.. :))
O konuda haklısınız hocam. Biraz twenty temasına benzemiş o bölüm. Normalde kenarlar ovaldi ama usta bir abimin tavsiyesi o bölümün oval olmaması konusundaydı. Hayırlısı bakalım biraz değişiklik yaptım temada umarım orada da bir değişiklik yaparım.

Stronq

webmaster.tc
tema gayet şık olmuş ellerine sağlık. herkes menü ve kategoriler kısımlarını eleştirmiş ama ben o kısmı çok sevdim. sade ve kutu kutu duruyor :)