• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Engin Baytar'ın cezası belirlendi!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray yönetimi, Fenerbahçe ile oynanan Süper Kupa maçında gördüğü kırmızı kart sonrası hakem Cüneyt Çakır'a saldıran Engin Baytar'a vereceği cezayı belirledi

NTV Spor'un haberine göre; Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK) vereceği maç sayısı 15 bin Euro ile çarpılarak Engin'in cezası belirlenecek.​
Engin Baytar, Galatasaray'dan 400 bin Euro garanti, 15 bin Euro da maç başı ücret alıyor. Sezonda 20 maçın üstüne çıkması halinde 200 bin Euro daha kazanan Engin'in cezası için teknik direktör Fatih Terim'den de onay alındı.​
Fatih Terim, Fenerbahçe karşılaşmasının ardından Engin için "Hatalı. Ama o sevapları daha fazla olan bir oyuncu" açıklamasını yapmıştı.

alihanca

webmaster.tc
Yahu yazmayayım dedim de dayanamadım; arkadaşım burası adı üstünde webmaster forumu, tamam haber paylaşır insan da bu kadar abartılmaz. Sırf post kasmak için bu çaban nedir anlamış değilim. Haber okumak istesem gider okurum spor sitelerinde, haber sitelerinde. Siteye giriyorum, yeni mesajlar diyorum yarım sayfa senin konular. İnsaf yahu, bu kadar da abartma. Ben buraya faydalı şeyler öğrenmek için katıldım, haber okumak geyik yapmak için değil. Ha yeri gelince yapılır, ama bu kadar abartılmaz. Lütfen dikkat et buna.

Yahu yazmayayım dedim de dayanamadım; arkadaşım burası adı üstünde webmaster forumu, tamam haber paylaşır insan da bu kadar abartılmaz. Sırf post kasmak için bu çaban nedir anlamış değilim. Haber okumak istesem gider okurum spor sitelerinde, haber sitelerinde. Siteye giriyorum, yeni mesajlar diyorum yarım sayfa senin konular. İnsaf yahu, bu kadar da abartma. Ben buraya faydalı şeyler öğrenmek için katıldım, haber okumak geyik yapmak için değil. Ha yeri gelince yapılır, ama bu kadar abartılmaz. Lütfen dikkat et buna.
Kusura bakmayın ben yaptığımda yanlış birşey göremedim. Post kasmak gibi bir niyetim yok. Kendi türettiğiniz lugatımızda bulunmayan 'kasmak' sözcüğünüz ile ne anlattığınızda beni ilgilendirmiyor. Ben burada paylaşım yapıyorum. Faydalı şey öğrenmek istiyorsanız gündem haberlerinden çıkarsınız basit :) Bir sıkıntınız var ise buyurun report edin :)

alihanca

webmaster.tc
Kusura bakmayın ben yaptığımda yanlış birşey göremedim. Post kasmak gibi bir niyetim yok. Kendi türettiğiniz lugatımızda bulunmayan 'kasmak' sözcüğünüz ile ne anlattığınızda beni ilgilendirmiyor. Ben burada paylaşım yapıyorum. Faydalı şey öğrenmek istiyorsanız güdem haberlerinden çıkarsınız basit :) Bir sıkıntınız var ise buyurun report edin :)
Sıkıntım var, evet. Biraz samimi ol. Herkes ne yapmaya çalıştığını zaten anlamış durumda. Bu kadar haber meraklısı birisiysen git haber sitelerine editör ol arkadaşım. Ha bi de gülücük koydun ya çok bozuldum şuan.

Sıkıntım var, evet. Biraz samimi ol. Herkes ne yapmaya çalıştığını zaten anlamış durumda. Bu kadar haber meraklısı birisiysen git haber sitelerine editör ol arkadaşım. Ha bi de gülücük koydun ya çok bozuldum şuan.
Sıkıntınızı çözmekte yardımcı olmak isterim :) . Ben haber paylaşmayı seviyorum evet birçok sitede editörüm ve sitelerimde var. Burada bir yanlış yaptığımı düşünmüyorum. İyi geceler lütfen konuyu farklı yere çekmeyiniz. Yoksa hakkınızda şikayet topici açmak zorunda kalacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...