• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Erkekler Aşık Olduğunu Hangi Davranışlarıyla Gösterir?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Auswitch

webmaster.tc

Kadınların merak ettikleri en çok sorulan ve merak edilen tartışmalardan biride ''Bir erkek aşık olduğunu nasıl gösterir'' sorunları ve merakları göze çarpıyor.

Bir erkeğin size aşık olduğunu veya bir erkek aşık olduğunu kalabalık ortamlarda veya çevrenizde ki erkeklerden rahatsız olduğu için içgüdüsel olarak tartışmaya girer ve sizi koruma altına almak ister. Size yakınlaşmaya başlar ve size sorular sorarak ihtiyaçlarınızı anlamaya çalışır. Sağlıgınızın keyfinizin ve mutluluğunuzun yerinde olmasını herkesten çok ister. Sizi her koşulda dahi korumaya çalışır ve üzülmemeniz için elinden geleni ardına koymaz. Bir erkek o kadar kurnazdır ki onun sizi izlediğini kadınsal içgüdüleriniz sayesinde hissedebilirsiniz fakat onu bir türlü size bakarken yakalayamazsınız!

Bir erkek ''Seni seviyorum'' demeye doyamıyorsa en bakımsız halinizi bile görmesine aldırmıyosanız ve en bakımsız halinize bile bayılıyorsa, En sarhoş olduğu zamanlarda dahi, asla size eski sevgilisinin adıyla hitap etmiyorsa, Eski sevgilisine rastladığınızda içiniz kıpır kıpır olmuyorsa ve aldırmıyorsanız, İş seyahatine çıktığında ondan haber ondan bir türlü haber alamadığınızda sinirlenmek başına birşey gelmesinden endişe duyuyorsanız, Başına kötü bir olay gelen arkadaşınızdan etkilenip ya onunda başına kötü bir olay geldi mi acaba diye düşünüp telaşa kapılıyorsanız, Başınız çok ağrıdığında uyumanıza yardım etmek için, bütün gece size masal anlatıyorsa, Birlikte tatlı veya çikolata yerken çok eğleniyorsanız, En kötü aşk şarkıları bile size son derece anlamlı geliyorsa, Eski Türk filmleri sizi duyğulandırmaya ve ağlatmaya başladıysa, Sürekli giydiginiz elbiseyi veya saçınızın rengini değiştirdiginiz zaman direk farkına varıyorsa, Annenize karşı ve sevgi dolu cümleler kuruyorsa, sizi her zaman mutlu etmek için aptallaşmaya bile başladıysa, Erkeklerin çoğunun yapmadıgı sevğilisine çiçek alma işinin tersini gösteriyorsa kapınızda çiçeklerle dolanıyorsa, Sizin bulundugunuz çevrede dolanıp etkinliklere katılıyorsa, Gece hayatı yaşayan kadınları değilde sizi siz olduğunuz için tercih ediyorsa, Gecenin bir yarısı sizi sevdiğine dair mesajlar alıyorsanız, En kötü halinizde dahi size her halini seviyorum diyebiliyorsa bir erkeğin size aşık olduğunun göstergesidir.

seto

webmaster.tc
süpermiş ben de yapsam para yok ama
Hocam o kadar paramız olsa zaten, o evlenme teklifinden daha üstün bir şeyler sergilerim evleneceğim kadına. :)

Yapmayın beyler ya o kadar da pahalı olmaz.Yani ımarım.Benim istiklal'de tanıdık mekanlar var,birini indirimli ayarlarız ya. CADDE KEYFİ dostum ben yapıcam de ben elimden gelen yardımı göstermekte hazırım.Hatta İstanbu'da olanlar bilir belki Ataköy'de artrium'un yakınlarında yunus emre kültür merkezi var onun önünde ki cafede de yapabiliriz.(aşk-ı mennu da bi evlenme sahnesi orda çekilde) burayı kesin ayarlarım.

seto

webmaster.tc
walla hocam tecrübe desek daha doğru olur yüzük parmağa takıldımı ve resmi imza atıldımı o zaman anlıyorsun hayatı :)
walla vardır bi tecrüben muhakkak hocam.Eyvallah . :)

ama yapmak istiyene inanın yardımcı olmaya çalışırım.