• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Erkekler hangi cümleleri duymaktan nefret ediyor?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Auswitch

webmaster.tc

Erkekler hangi cümleleri duymaktan nefret ediyor?

Erkeklerin en nefret ettikleri ve sevdiği kadından duymamak istediği cümlelerin başında ''Sende erkekmisin be!'' gibi cümleler geliyor. Erkekler hiç bir zaman erkekliğine veya adamlığına laf atılmasından hoşlanmaz. Biraz düşünürsek hanği erkek bu cümleyi duymak ister ki? Şurasıda var hiç bir kadın erkeğine durduk yere '' sende erkekmisin'' cümlesini kullanmaz tabi. Size tavsiyemiz ''Sende erkekmisin'' cümlesini bir daha ona karşı hoşuna gitmeyen bu davranışı tekrarlamamanız ve ondan özür dileyerek kalbini kazanmaya çalışabilirsiniz.

Erkeklerin en nefret ettikleri bir diğer cümlemiz ''Ailem seninle tanışmak istiyor'' cümlesi erkekler her zaman bu konularda çekingen görünürler, çünki sizi kaybetmeye korkarlar. Ailem seninle tanışmak istiyor cümlesi ''Bir an önce evlenmek için hazır ol'' baglacı ile aynı anlama geliyor. Bir diğeri ise sevğilinizin ailesinin sizinle tanışmak istiyor olabilme ihtimali gözler önünde bulundurulmalı tabii.. Sizlere tavsiyem ileriye dönük ciddi bir ilişki istiyorsanız çekingenligi bırakıp gidip ailesiyle tanışmanız sevğilinizi mutlu edecektir.

Erkeklerin en nefret ettikleri bir diğer cümlemiz kadınların genellikle cinsel yaşamdan kaçmaları için uydurdukları ''Bu gece başım ağrıyor'' senaryosu geliyor. Bu cümle erkekler için çok sinir bozucu bir cümledir. Size tavsiyemiz sevğilinize aşık bir adamsanız üşenmeden kalkıp ona ağrı kesici vermeniz sonrada cazibenizi kullanarak onu aşk oyunlarına itmeniz ve romantik sözler söylemeniz ertesi gece ''başım ağrıyor'' senaryosundan kurtulmanız için iyi bir çözüm yolu olabilir.

Erkeklerin en nefret ettikleri bir diğer cümlemiz ''O kıza neden baktın'' cümlesidir. Sevğiliniz yanınızdayken bir başka kadın ilginizi çektiyse ve ona karşı bir gözlemciliğiniz olduysa ve sevgiliniz bunu hissettiyse bu soruyu mutlaka soracaktır. Size tavsiyemiz bir pembe yalan uydurun mesala '' O kız biraz tanıdık geldi bana, veya o kız kadar çirkinini görmemiştim '' gibisinden pembe yalanlar uydurarak durumu toparlayın.

Erkeklerin en nefret ettikleri bir diğer cümlemiz '' Ne düşünüyorsun '' Türk kadını ülkemiz de çok konuşkan ve geveze bir yapıya sahip oldukları için mutlaka merak edecektir ve bir boş anınızda bu soruyla karşılacaksınız. Size bu sorunun sorulması sıkıntı verir biliyorum ama size tavsiyemiz '' Senin güzelliğini ve ileriye dönük evlilik planları '' gibi romantik aşk sözleri kullanarak size karşı güveninizi arttırmak en iyi çözümdür.

yasincvs

webmaster.tc
emeğine sağlık. güzel anlatım, tam olarak isabet 12 den diyebilirim :)