• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Eski sevgilim... Ah ah içimi dökeceğim... Konuya gelin dertleşelim..

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mert

webmaster.tc
Mekin - Hikaye - YouTube

Bunu dinlerken aklıma geldi ...

Eski sevgilim, eski sevgilim... Ailesi yüzünden ayrılmak zorunda kaldık.

Ailesinin kışkırtması sonucu benden soğudu, ondan sonra kimseyle beraber bir ilişki yaşamadım ...

Moralim alt üstte şuanda, bu şarkıyı dinleyeyim dedim bu konuyu açasım geldi...

Ahhhhh ahhhhh! Bu kız aileleri neden böyle yapıyor neden... :confused:

Mert

webmaster.tc
Tek sorun aile... Tek sorun gözü yüksekte olan bir aile... Başka bir sorun yok Doğan.

Doğan

webmaster.tc
Biraz daha farklı açılardan bakarsan gerçek sorunu, gerçek suçluyu, gerçekleri görebilirsin diye umuyorum mert.

Milesrebel

webmaster.tc
Tek sorun olgunluk olabilir.
Olgun bir insan sevdiğini bırakmaz, sevdiğiyle arasına 3.şahısları sokmaz hocam bence senin dediğinin tam tersi bir durum var ortada. Mert kardes gönlünce olsun olmuyorsada kendini fazla heder etme gerci demeyle olmaz ama sen genede bi dene ;)

Doğan

webmaster.tc
Herşey her zaman umulduğu gibi gitmeyebilir, Her insanın hayatında olumsuzluklar var. İlla yüksekten bakmayla alakası yok. Sokaktaki dilencinin de hayatında olumsuzluklar var.. Seninde var.. Bilmem kaçıncı şubenin müdürününde hayatında olumsuzluklar var. Önemli olan bunları en doğru şekilde atlatmak, bakış açınla bu olumsuzluklara.. olumlu bir şekilde yön verebilirsin.

gkbrk

webmaster.tc
Takma kafana Mert. Olmuyorsa olmuyordur. Ben de Doğan'a katılıyorum. Önemli olan bunları atlatmak.

Mert

webmaster.tc
Durumu kısaca özetlemek gerekirse haklı haksız aramıyoruz burada...

Kız ile 1 yıl kadar sevgili durumu yaşadık. (Tabiri caizse çıktık.)

Kızın yaşı 16-17'ye gelince de ailesi daha doğrusu Annesi, kızımdan ayrıl, nasıl yaparsın bilemem yoksa kötü olur. Bu işi uzatmadan bitir diye okuluma gelip bunları söylüyor. Sorduğum da ise ben kızımın geleceği için uğraşıyorum okuyup zengin biriyle evlenecek. Bunu diyen bir evet bir Anne.

Burada benim paramı veya okulumu konuşacak değiliz, çok şükür paramız var Allah a şükürler olsun. Okulumuzu da okuyoruz. Saçma kısım daha yaşı 16-17 direk evlilik hayali kuruyor Annesi. Ben hayatımda ilk kez öyle bir olay yaşadım. Şoke oldum, kız da seviyorum - ailem karşı duruyor, ailemi çiğneyemem, abim gizli gizli görüştüğümüzü duyarsa falan filan lafları artık bende tamam dedim ve bitirdik güzelce. Ama benim anlamadığım nokta, neden böyle bir olay yaşıyoruz ki? Ailesi geliyor... Ben eski sevgilimle çok samimiydim, her sırrımı her şeyimi paylaşırdım. Öyle kötü alışkanlığım da yok sigara, alkol vs. Ağzıma sürmedim. Küfürüm yok kokarım yok budur olay. Biraz uzun oldu ama dertlendim...

SeA

webmaster.tc
Su akar yolunu bulur Mert, daha neler göreceksiniz neler...

İlerde dönüp arkana bakınca gülüp geçeceksin bu olaylara...

O yüzden canını fazla sıkma, hayırlısı olsun de, yeni hayata göz kırp....

Mert

webmaster.tc
Aynen öyle yapıyorum zaten şuanda taşındılar, ama telefon numarası mevcut.

Çok şükür bizim de ailemiz var ailemiz geleceğimizi düşünüyor... İt değiliz kopuk değiliz aç değiliz açıkta değiliz. Su akacak yolunu bulacak aynen bende diyorum...

Büyük bir olay yok sadece bir anımı paylaşmak istedim. Buda böyle bir anımdı.

Şuan da da gülüp geçiyorum ama bazen işte şarkılar san ki beni anlatıyormuş gibi gelmekte. :)

Neyse fazla uzatmayalım. Bu kadar yeterli sanırım. :)

Moderatör konuyu yoruma kapatırsa çok seviniriz.

nukeci

webmaster.tc
Gençlik ne güzel şey. Gençliğin derdide güzel... Beni uzak geçmişe götürdünüz teşekkür ederim :)

Diyor ve isteğiniz üzerine konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...