• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Facebook Hesaplarınız Değerinde Alınır!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Auswitch

webmaster.tc
Merhabalar kullanmadığınız facebook hesaplarınız ''Reklam'' için alınacaktır. İçerisin de arkadaş sayısı, resim vs hiç bir şey gerekli değildir sadece eski hesap olsun, e-mail onaylı olsun yeterlidir.

2004 yılında açılmış hesaplar için: 10 TL
2005 yılında açılmış hesaplar için: 9 TL
2006 yılında açılmış hesaplar için: 8 TL
2007 yılında açılmış hesaplar için: 7 TL
2008 yılında açılmış hesaplar için: 6 TL
2009 yılında açılmış hesaplar için: 5 TL
2010 yılında açılmış hesaplar için: 3 TL
2011 yılında açılmış hesaplar için: 2,5 TL

Fiyatlandırma bu şekildedir arkadaşlar! Eski kullanmadığınız hesapları alıyorum. Ödemelerinizi paypal veya misli üzerinden geçiyorum.

Hayırlı günler.

Merhabalar kullanmadığınız facebook hesaplarınız ''Reklam'' için alınacaktır. İçerisin de arkadaş sayısı, resim vs hiç bir şey gerekli değildir sadece eski hesap olsun, e-mail onaylı olsun yeterlidir.

2004 yılında açılmış hesaplar için: 10 TL
2005 yılında açılmış hesaplar için: 9 TL
2006 yılında açılmış hesaplar için: 8 TL
2007 yılında açılmış hesaplar için: 7 TL
2008 yılında açılmış hesaplar için: 6 TL
2009 yılında açılmış hesaplar için: 5 TL
2010 yılında açılmış hesaplar için: 3 TL
2011 yılında açılmış hesaplar için: 2,5 TL

Fiyatlandırma bu şekildedir arkadaşlar! Eski kullanmadığınız hesapları alıyorum. Ödemelerinizi paypal veya misli üzerinden geçiyorum.

Hayırlı günler.
Neden Alınacak Biliyorum Rasgele Arkadaş Eklenip Bir ton Reklam Koyup Günde 50$ üstünde kazanmak

Auswitch

webmaster.tc
Neden Alınacak Biliyorum Rasgele Arkadaş Eklenip Bir ton Reklam Koyup Günde 50$ üstünde kazanmak
Ben o işlemlerle uğraşmıyorum zaten bu tür konuda uyarı vermiştim. O işle uğraşanlar yasalsız iş yapıyorlar. Bunun bilincindeyim. Bu işle uğraşıyorum deseydim derdim, ben sadece makale yazarıyım. Bugüne kadar hangi yanlışımı gördün zincir webmaster? Arkadaş eklemeye gerek duysaydım zaten Arkadaşı olan facebook hesaplarına yönelirdim.