• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Facebook Kategorisi

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Auswitch

webmaster.tc
Doğal olarak üyelerimizin yarısı ''Facebook'' kategorisin de iş yapıyor, para kazanıyor. Amenna bugün iki sahtekar yakaladım, gerekli işlemleri yaptım.

Facebook kategorisine belli başlı kurallar getirmeyi planlıyorum ve bu işi yapmak için, bazı şartlar.

Bu şartların arasında bu işi yapmak için en az 3 aylık bu işi yapan bir belgesi, gerekirse YS belgesi, +18 yaş üstü uyarısı, daha önce yaptığı çalışmalar, referansları ve şirketi hakkında bazı koşullar getirmek istiyorum.

Katılan var mı ?

Unutmayın her şey güvenliğiniz için, daha rahat kapasiteli güvenli ve kaliteli bir ortamda ticaret yapmanız için ''WMTC'' var !

rapoel

webmaster.tc
Olsun da hocam isim ver ona göre çalışmayalım forumdan benzer işlerle ilgili irtibatta olduğum arkadaşlar var.

Tevfik

webmaster.tc
Güzel düşünce, yakaladınız 2 kişiye yazsaydınız keşke diğer forumlarda da karşımıza çıkarsa önlemimizi alırız.

Auswitch

webmaster.tc
Olsun da hocam isim ver ona göre çalışmayalım forumdan benzer işlerle ilgili irtibatta olduğum arkadaşlar var.
İsimler sürekli gizli tutulur bu kişiler belli başlı kişiler ve duydugunuz kişilerdir emin olun. Ticaretinizi WMTC üzerinden güven içinde yapabilirsiniz herhangi bir sorun yok, tespit edilir ve atılır zaten kişiler siz görmezsiniz bile.

Auswitch

webmaster.tc
YS belgesi derken ? Facebookculara bide host mu sattıracaksınız :)
Hayır alparslan, YS Belgesini örnek olarak gösterdim bu işi yapmak için bazı belgeler gerekli sonuçta bir sitesi firması bu kuruluş üzerine satış yapmak için, belgeler alması gerekli şirketin bireysel olarak ticaret değil, kurumsal olarak ticaret.

Bence Referansları Olan Olsun Mesela Birde Ticaret Puanı sınırlaması Mesela Bu İşi 3 ticaret puanı ve üstü olanlar yapsın gibi Diğerlerine Katılmıyorum

Auswitch

webmaster.tc
Bence Referansları Olan Olsun Mesela Birde Ticaret Puanı sınırlaması Mesela Bu İşi 3 ticaret puanı ve üstü olanlar yapsın gibi Diğerlerine Katılmıyorum
Referansı olanlar dahi bu işten fazla para kazanamadığı taktir de vurgun yapıp kaçıyor yani sonuçta verdiğiniz paralarda heba oluyor. Amenna ticaret yapan kişinin firması, Adı soyadı, adresi olunca ticaret güvenliğini de ele almış oluruz.

Referansı olanlar dahi bu işten fazla para kazanamadığı taktir de vurgun yapıp kaçıyor yani sonuçta verdiğiniz paralarda heba oluyor. Amenna ticaret yapan kişinin firması, Adı soyadı, adresi olunca ticaret güvenliğini de ele almış oluruz.
Adamın firması Yoksa Ne olucak Ancak Ad Soyad Güzel Olur
Ve Güvenlik Puanı Gibi Birşeyde Yapabilirsiniz Bu Konuda Ne Kadar Satışı Ve Güvenirliği Varsa O Kadar İyidir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...