• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Facebook Toplu / Tekil Profil Satışları Başladı [ Çok Uygun Fiyatlar ]

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

OnurBelief

webmaster.tc
*Hesaplar Çalıntı veya hack hesap değildir.
Derken :) Çalıntı olduğu belli yoksa bu kadar profil kişisi size mi hesaplarını hediye etti.

OnurBelief

webmaster.tc
Crack ? Onun hackten farkı yok bende zamanında tüm sitelerin üyeliklerini indirirdim.

Auswitch

webmaster.tc
Hesaplardan kontrol amaçlı 30 adet profil hesabı verirseniz incelemek istiyorum, eğer hack profil çıkarsa hesabınız diğer forumlarda ve bu forumda kalıcı olarak uzaklaştırılacaksınız. Çünkü hiç kimse 200 adet profil mobil onay vs yapamaz, ve sen değilsen profilin sahibi sayfa vs uğraşıyorsan sayfa bırakmazsın zaten profillerde. 30 Adet inceleme altında Pm bekliyorum, eğer gerçekten organikse hesap ücreti verilir.

sezginex

webmaster.tc
Hesaplardan kontrol amaçlı 30 adet profil hesabı verirseniz incelemek istiyorum, eğer hack profil çıkarsa hesabınız diğer forumlarda ve bu forumda kalıcı olarak uzaklaştırılacaksınız. Çünkü hiç kimse 200 adet profil mobil onay vs yapamaz, ve sen değilsen profilin sahibi sayfa vs uğraşıyorsan sayfa bırakmazsın zaten profillerde. 30 Adet inceleme altında Pm bekliyorum, eğer gerçekten organikse hesap ücreti verilir.
Hocam sizde hemen kalıcı olarak uzaklaştırma diyorsunuz. Sadece konuyu kapatsanız ve üyeliği kapatsaniz arkadasta baska bir isimle alsa?

Auswitch

webmaster.tc
Hocam sizde hemen kalıcı olarak uzaklaştırma diyorsunuz. Sadece konuyu kapatsanız ve üyeliği kapatsaniz arkadasta baska bir isimle alsa?
Bizim amacımız sizin güvenliginizdir. Esas kuralımız da kimse üstüne alınmasın belki doğru dürüst iş yapıyordur bunu kimse bilemez dolandırıcıları sahtekarları sitemizden uzak tutmaktır. Burası bilgi paylaşımı forumu olduğu gibi ticaret forumudur. Bu yüzden güvenliğinizi sağlamanız da bizim elimizdedir. Biz güvenligi sağlamayalım, üst yönetici güvenligi korumasın ne olur bu sitenin sonu? Herkes WMTC forumundan uzak durun, dolandırıldık yöneticiler ilgisiz vs vs. Bizim esas kuralımız budur.

sezginex

webmaster.tc
Bizim amacımız sizin güvenliginizdir. Esas kuralımız da kimse üstüne alınmasın belki doğru dürüst iş yapıyordur bunu kimse bilemez dolandırıcıları sahtekarları sitemizden uzak tutmaktır. Burası bilgi paylaşımı forumu olduğu gibi ticaret forumudur. Bu yüzden güvenliğinizi sağlamanız da bizim elimizdedir. Biz güvenligi sağlamayalım, üst yönetici güvenligi korumasın ne olur bu sitenin sonu? Herkes WMTC forumundan uzak durun, dolandırıldık yöneticiler ilgisiz vs vs. Bizim esas kuralımız budur.
Hocam siz yanlış birşey yapmıyorsunuz tabi de arkadaşın başka konulara da yazdıklarını görünce denilenlere uyacagını dusundum tabii en iyisini siz bilirsiniz.

ben profillere girmiyorum hocam 2.elden tedarik ediyorum bana crack vs olmadıgı söylendi aldıgım arkadaşa söyledim 30 adet yollucak bende size yollarım yolladıgı zaman.

Auswitch

webmaster.tc
ben profillere girmiyorum hocam 2.elden tedarik ediyorum bana crack vs olmadıgı söylendi aldıgım arkadaşa söyledim 30 adet yollucak bende size yollarım yolladıgı zaman.
Arkadaşım crack olmadığını nerden biliyorsun sen? Crack değil de bu hesaplar 2.ci el diyorsun zaten bu hesaplarada daha önce hiç girilmemiş senin arkadaşının kaç yıl ömrü var hocam sınırsız facebook hesap satışı yapıyorsun? Kaç tane telefonu var mobil onaylı telefon dağıtıyor? Şuanda mobil onay yapanlar bile 3 TL alıyor, her hesap başında en düşük miktar. 30 adet hesap incelemek için, gönderilmesini bekliyorum ve satışı durduruyorum. Eğer hesaplar crack veya hack yoluyla insanların özel bilgilerine ulaşılan hesaplarsa hem bu forumda hemde diğer forumların üst yöneticilerine durumu bildiriyorum. Burada kimse parayı kolay kazanmıyor, konu belirlene kadar satışlar iptaldir. Kimse Alışveriş yapmasın.

DİPNOT: Eğer hesaplar geçerliyse ve arkadaşımızın dediği gibi hack veya crack yoluyla yapılmıyorsa satış yapmadığın saatler karşılığında size paranız iade edilecektir, kimsenin ekmeğiyle oynamayız.

rapoel

webmaster.tc
Evet alım yaptım ve hesaplar hack çıktı. Arkadaşında haberi yokmuş anladığım kadarıyla oda mağdur zaten bende de ücret almadı bende bütün profil sahiplerine konuyla ilgili bildirim yaptım. Kendisi de öğrenince bütün konuları kaldırdı zaten. Yanlış bilgilendirme sonucu oluşan bir problem. Şuanlık işlem yapılmasına gerek olmadığını düşünüyorum. Gerçekten ilgiliydi arkadaş ve samimi bir biçimde hem durumu izah etti hemde ne ücreti nede profilleri geri istedi.

Auswitch

webmaster.tc
Gördügünüz gibi, biz bir konuya el atıyorsak mutlaka o ticarette bir bit yeniği vardır. Satışı durdurdum, ticareti baltalamak değildi niyetim işte bu yüzdendi. Arkadaşa şuanlık bir cezai işlem uygulamıyorum, herhangi bir dolandırılma söz konusu olmadığını görüyorum. Yinede arkadaşı uyarıyorum, daha dikkatli olun ve satış yapmak için ve kazanmak için bütçenizi ''Facebook'' üzerine yatırmayın.

Konu Kilit.

parabasan

webmaster.tc
5 yıldır facebook poker çipi alıp satıyordum ve geçen yıl çip işini bıraktım elimde bir ton 2007-2012 aralığı facebook hesap var ilgilenen arkadaşlar pm ile bana ulaşabilirler, hesaplar hack değil çip transferi için kullanılmıştır