• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Facebook'tan siteme ziyaretçi çekip ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

egebilisim

webmaster.tc
Facebook'ta 50k abonem var. bu aboneleri siteme içeriklerim ile çekip en azından 20-30 kişisi tıklasa ban yermiyim sizce? Gayet doğal bir şekilde takipçilerim gelecek?

BDesign

webmaster.tc
Yemezsiniz.
Tabi 50k ya birden yönlendirme yaparsanız facebooktan sadece nasıl yaptıgınıza dair kanıt gibi bir mail atmanız istenir.

Yalnız karışmış gibi olmasın burası google bölümü.

inforesim

webmaster.tc
Facebook'ta 50k abonem var. bu aboneleri siteme içeriklerim ile çekip en azından 20-30 kişisi tıklasa ban yermiyim sizce? Gayet doğal bir şekilde takipçilerim gelecek?
Büyük ihtimal yersin, Hitin çoğunun facebook dan geldiğini görünce banlayabilirler. Tabi banlanmayan çok adam gördüm.
Yemezsiniz.
Tabi 50k ya birden yönlendirme yaparsanız facebooktan sadece nasıl yaptıgınıza dair kanıt gibi bir mail atmanız istenir.

Yalnız karışmış gibi olmasın burası google bölümü.
Arkadaş zaten, Google adsense den ban yermiyim diye sormuş facebook dan değil.

egebilisim

webmaster.tc
50K dan tahmini 1000-2000 kişi ancak gelir diye tahmin ediyrum. bunların 200'ü tıklasa :) Yeterde artar :D

Google Adsense Bölümü :). Soruma dikkat ederseniz adsense ile alakalıdır.

mFurkan

webmaster.tc
Facebook ile hit çekip banlanmayan çok kişi gördüm. Ancak şahsen uzun süre denemedim. Bir şey olacağını sanmıyorum.

fhuner

webmaster.tc
Hiçbir sıkıntı olmaz bende sayfalardan getiriyorum ama birazda mantıklı davranıyorum nasılmı mesela a paylasımı yaptın bu dümdüz site linkinden olsun sonra birde b paylasımı yapk bir kaç saat sonra onun linkinide googleden al nasılmı...İlk önce google den kendi sitenle ilgili bir konu bul ama kelime ile ara diyelimki siten ilahi sitesi yazdın abdurrahman önül ilahisi ve siteni buldun sağ tıkla linkini al tinyurl.com ile kısalt ve paylas buradandan 500 kişi gelse bile sana yeter artar bile çünkü gelenleri googleden gelmiş gibi gösteriyorsun

GüçNet

webmaster.tc
valla ben izliyok.com adlı video sitemde facebooktan hit çekiyordum sürekli günde 1,5k civarı ama adsense banladı. tabi bu yüzdenmi banladı bilmiyorum, hiç merak edipte bakmamıştım :)

Çağrı

webmaster.tc
Günde 40k tekil direk facebooktan hit alan site biliyorum adsensede sorun olmaz korkmayın :)

XFQ

webmaster.tc
Hiçbir sıkıntı olmaz bende sayfalardan getiriyorum ama birazda mantıklı davranıyorum nasılmı mesela a paylasımı yaptın bu dümdüz site linkinden olsun sonra birde b paylasımı yapk bir kaç saat sonra onun linkinide googleden al nasılmı...İlk önce google den kendi sitenle ilgili bir konu bul ama kelime ile ara diyelimki siten ilahi sitesi yazdın abdurrahman önül ilahisi ve siteni buldun sağ tıkla linkini al tinyurl.com ile kısalt ve paylas buradandan 500 kişi gelse bile sana yeter artar bile çünkü gelenleri googleden gelmiş gibi gösteriyorsun
Fatih hocam gene yararlı bir paylaşıma vesile olmuşsunuz :).