• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Fatih Dizisi Ne Zaman Başlıyor ?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

GüçNet

webmaster.tc
Fatih dizisi için gün sayan milyonlarca izleyici var kuşkusuz. Çok büyük bütçelerle hazırlanan filmin ardından dizi çekmeye karar veren yapımcılar aynı şekilde özen göstererek hazırlıyorlar diziyi.Fatih dizisi için saray bile yapan yapımcılar, izleyiciler için büyük merak uyandırmaya başladı.Şimdi en çok merak edilen konu ise dizinin ne zaman başlayacağı . Bunun için bir çok söylenti var. Ama biz siz izleyiciler için araştırdık ve işin doğrusunu öğrendik.

FATİH DİZİSİ KASIM AYININ İLK YA DA İKİNCİ PAZARTESİ BAŞLAYACAK !

Fatih dizisi her pazartesi Show tv ekranlarında olacak. Dizinin Kasım ayının ilk yada ikinci haftası başlaması bekleniyor. Oyuncular Eylül ayında setlere gelmeye başladılar ve çekimler tüm hızıyla devam ediyor.

Kaynak : Fatih Dizisi Ne Zaman Başlıyor ? | Fatih Dizisi, Bölümleri, Fragmanları,Oyuncuları

GüçNet

webmaster.tc
Ya geçenlerde bir arkadaşım karadayı dizisinin domainini regledi çocuk öyle bir hit alıyor ki aklım çıktı :) daha 2 hafta oldu dizi başlayalı. zaten fatih dizisi çok ilgi görecek bende boş durmayım dedim :)

CaddeAktif

webmaster.tc
Ya geçenlerde bir arkadaşım karadayı dizisinin domainini regledi çocuk öyle bir hit alıyor ki aklım çıktı :) daha 2 hafta oldu dizi başlayalı. zaten fatih dizisi çok ilgi görecek bende boş durmayım dedim :)
şimdi kara dayı dizisi siteleri uçuyor hepsi 2 haftalık site ama çoğunun online hiti 30 üstünde . bir de yeniler zamanla daha da çoğalır

GencFoby

webmaster.tc
Ben Eminönü(Fatih) Oturuyorum hiç haberim yok fragmanı yokmu bunun..

GüçNet

webmaster.tc
Dizi Beykoz tarafında çekiliyor diye biliyorum internetten araştırırsanız detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.