• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Fenerbahçe - Trabzonspor Maç Analizi ( 24 Eylül )

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

GüçNet

webmaster.tc
bu sezon kimse fenerden bişe beklemesin çok kötü oynuyorlar macı izledim pozisyonu yok dogru duzgun

N0VA

webmaster.tc
Ben Beşiktaşlıyım her maçını izlerim GS ve FB'nin hiç doğru düzgün oynayan kimse yok.
Aykut Kocaman'ın gitmesi gerek takımdan. Bu kesin. Yoksa futbolcuların kalitesine söyleyecek söz yok kesinlikle.

Bence acilen TD rotasyonu yapılarak Aykut'a yol verilmesi ve yerine iyi bir teknik direktör getirilmesi gerekiyor. Yoksa Avrupa'da Fener'in işi yaş.

inforesim

webmaster.tc
Fenerbahçe, Eski Fenerbahçe Değil maalesef. çok kötüye gidiyor takım.

N0VA

webmaster.tc
ben aykut kocamanda suç bulmuyorum .bence bir ruh yok takımda
Ben bu sene ne yalan söyleyeyim geçen sezona nazaran yıldızlar falan vardı Beşiktaş'ta ama Fenerbahçe'nin şu an ki oyunu gibi oynuyordu. Ruhsuzdu takım. Bu sene başarıya aç, genç ve yetenekli futbolcularla gayet beğeniyorum. Hırsları yeter. Her maç yenilsinler, böyle oynasınlar.

MustaFaa

webmaster.tc
Fenerbahce hangi mevkiye adam alacagini bilmiyor. Teknik direktor sacma sapan takim cikartiyor. Ondan sonra fener niye oynamiyor diyorlar.

Alexle aykutun arasindaki sogukluklari feneri sarsti stoch yedekte kalmasi dogru transferlerin yapilmamasiyla fener kendine eziyet ediyor. Fenerbahceli olarak futboldan sogudum. Suan fb-ts kac kac bitti haberim bile yok.

N0VA

webmaster.tc
Fenerbahce hangi mevkiye adam alacagini bilmiyor. Teknik direktor sacma sapan takim cikartiyor. Ondan sonra fener niye oynamiyor diyorlar.

Alexle aykutun arasindaki sogukluklari feneri sarsti stoch yedekte kalmasi dogru transferlerin yapilmamasiyla fener kendine eziyet ediyor. Fenerbahceli olarak futboldan sogudum. Suan fb-ts kac kac bitti haberim bile yok.
3-2 berabere bitti.

seto

webmaster.tc
Şu bir gerçek ki;Galatasaray'ın elinde daha iyi bir kadro yapısı ve teknik ekibi var.Bence Aykut Kocaman ile Fenerbahçe her geçen gün geriye gider.