• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Film Sitesi İçin Reklam Siteleri

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

GüçNet

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar bundan 2 hafta önce film sitesi açtım . Daha önce bu alanda bir tecrübem yoktu. Bildiğim kadarıyla adsense film sitelerine reklam vermiyor. Hitlerim gün geçtikçe artıyor ve reklam koymak istiyorum önerileriniz nelerdir ?

Seo

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar bundan 2 hafta önce film sitesi açtım . Daha önce bu alanda bir tecrübem yoktu. Bildiğim kadarıyla adsense film sitelerine reklam vermiyor. Hitlerim gün geçtikçe artıyor ve reklam koymak istiyorum önerileriniz nelerdir ?
Para kazanmak için zor bir sektör user sayısı kısa sayıda artar ama gelir konusunda çok zorlancaksın. Adam akıllı reklam veren bir firma yok hocam. Ancak link satarak , özel reklam satarak kazanabilirsin

GüçNet

webmaster.tc
Atıyorum hitlerim kaç civarında olunca özel reklamlar için çabalamam gerekir sizce.

Seo

webmaster.tc
Atıyorum hitlerim kaç civarında olunca özel reklamlar için çabalamam gerekir sizce.
+5k yı görmeye başlayınca güzel reklamlar alabiirsin hocam. Hatta bak sana tavsiyem şudur facebook chat reklamlar var onlardan alabilirsin. Aylık 100tl gibi bir ücret karşılığında bu tarz reklamları verebilirsin.
yada Wmtc tarzı webmaster forumlarında reklam bölümlerinde konu açarak alabilirsin ki 5kyı geçtikten sonra zaten reklam alman kolaylaşır. Ama sen sen ol pop-up ve splash alma kullanıcıyı deli edersn :D

mFurkan

webmaster.tc
Logro olabilir. Zanox illegal içeriğe izin verir mi bilmiyorum biraz araştır istersen. Bunun haricinde ReklamStore sıkıntı çıkarmıyordu sanırım.