• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Filzezilla Connection aborted Hata

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

asaricam

webmaster.tc
Merhaba Webmaster.tc halkı konuyu doğru yere açmamış olabilirim.Filezilla ya bağlanırken Aktarım bağlantısı kesildi: ECONNABORTED - Connection aborted
Hata: Klasör listesi alınamadı
hatası alıyorum klasörler gelmiyor yardımcı olabilecek var mı ?

inforesim

webmaster.tc
FTP ile ilgili sıkıntı vardır, Sunucu sahibine ilet. Sunucu sana ait ise ssh den reboot at.

asaricam

webmaster.tc
bilgisayarımdan bağlanırken sıkıntı olmuyor dosya atabiliyorum silebiliyorum. filezilla ile ilgili bir durum gibi .

DWather

webmaster.tc
sunucunuz tsl kullanıyor olabilir, cpanel'den ftp bağlantı ayrıntılarına bakar mısınız

DWather

webmaster.tc
cpanel->ftp accounts->

oradan hangi ftp bilgilerini kullanıyorsan sağdan configure ftp client e tıklayıver

aşağıdan da filezilla'yı bul altında hemen ftp configuration file tıkla ve config dosyasını indir
bu şekilde filezillaya import et de öyle dene bir de problem verecek mi bakalım

DWather

webmaster.tc
Türü farklıdır diyor, Bence bu konularda bilgi almak için hostingi aldığınız kişiyle iletişime geçin.
gerek yok bence, ilk başta aynı problemi ben de yaşamıştım daha önce hiç kullanmamıştım öyle bir ftp olayı. Bir denesin de olmazsa zaten yapış hostingine :)