• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Firma Script / Firma Satışı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

kralmermi

webmaster.tc

Domain + Host + Firma Web Sitesi 149TL
Kurulum, Destek ve Eğitim SINIRSIZ.

Disk Alanı 250 MB
Trafik (Aylık) 5 GB
E-Mail 5 Adet
Subdomain 3 Adet

Açılışa özel bu kampanyayı kaçırmayın....

Weppark Yönetim Paneli Kullanmak Zamandan ve Paradan Tasarruf Sağlar.
Bir web sitesinde olması gereken herşeyi size sunuyoruz. Web Sitenizi oluşturduktan sonra ücretsiz olarak yönetim eğitimi alabilirsiniz, takıldığınız durumda 7/24 telefonda destek alabilirsiniz. Satış sonrası bitmeyen dostluğumuzla tanışmakta gecikmeyin.

Weppark V1 Yönetim Paneli İle Neler Yapabilirsiniz?

1. Kullanışlı Sayfa Yönetimi: İletişim, Ürün, Foto Galeri ve Yazı içeriği olan sayfaları ekleyip düzenleyebileceğiniz kısımdır. Ana sayfa da görünmesini istediğiniz iki sayfayı buradan seçebilir, sayfa sıralamasını sürükle bırak ile istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Dilediğiniz sayfanız üst kısım da dilediğiniz alt kısımda görüntülenir. Kısa süre içerisinde alt sayfalama da hizmetinizde olacak. İletişim Sayfası Güncelleme; İletişim sayfanızın yazı içeriğini bu bölümden girebilirsiniz. Form otomatik olarak gelmektedir. Form e-posta ayarları Site ayarları kısmından yapılmaktadır. Google Konum Belirleme sol taraftaki linkten yapılmaktadır. Açılan haritadan bulunduğunuz yeri işaretleyerek kaydet butonuna tıklamanız yeterli.

2. Kolay Kullanılır Ürün Yönetimi; Sizden gelen talepler doğrultusunda ürününüzü tanıtabileceğiniz en verimli ve en az uğraş isteyen ürün yönetimini kullanımınıza sunduk.

3. Google Konum Belirleme; Tarife gerek yok tıklatın tıkladığınız yeri herkes bulsun. Günümüzde 5 yaşındaki çocuğunuz internet kullanırken eski krokileri kaldırıp atmanızın zamanı geldi. Adresinizi tarif ederken terlemeyin, ziyaretçinizi iletişim sayfanıza yönlendirin.

4. Animasyon Yönetimi; Grafikere olan bağınızı da kaldırdık. Kampanya resimlerinizi Slayt ile gösterin. Paint ile hazırladığınız resmi, tabelanızın resmini, katalog resminiz ve hatta çektiğiniz fotoğraflarınızı bile slayt resmi olarak ayarlayabilirsiniz. Şimdilik iki farklı slayt seçeneğimiz mevcut ancak sınırsız banner resminizi yayınlayabilirsiniz.

5. Site Ayarları; Sitenizin SEO’suna servet ödemeyin. Arama motorlarına kayıt işleminizi bile kendiniz yapabilirsiniz. Google Analytics kodunuzu yapıştırarak Analytics hesabınızı kullanabilirsiniz. Sosyal Medya sayfalarınızın linklerini ekleyerek sitenizin etkileşimini tamamlayabilirsiniz.

6. Daha Fazlası; Her sayfanızı sosyal medya’da paylaşabilirsiniz(facebook ve diğerleri yakında eklenecek). Ayrıntılı istatistik yönetimi Google Analytics alt yapısıyla kendi panelinizden sitenizin bütün ziyaretçilerinizden haberdar olmanızı sağlayacak. Sitenizin arka planında istediğiniz müziğin çalması için çalışmalarımız devam ediyor.

Panel fotoğrafları;
İçerik Yönetim Paneli V1 - Weppark izmir web sitesi - izmir web tasarım

Demo bilgileri; firma.weppark.com

Demo panel bilgileri için pm atınız...

Sıralı İletişim bilgileri;
weppark@hotmail.com
bilgi@weppark.com
444 28 65
0.555 828 68 18