• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Firmamıza ait web sitesi için hizmet satın alımı

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

recobaalvaro

webmaster.tc
Firmamızın web sitesinin hataları bulunacak ve düzeltilecek , anasayfaya aftereffect yapılacak ve anasayfa slaytı daha kullanışlı yapılacak .Bu işleri yapabilecek ve işini teslim edebilecek bir webmaster arıyoruz , eğer fiyatta anlaşırsak ve kodlama bilgisine de güveniyorsa , yaptıracağım özel programlarda olacak , eğer memnun kalırsak , lastik - jant firmamızın web sitesinide tasarlatacağız . yapılacak işin web sitesi ; Ak Mühendislik

daha önceden bu siteyi NOREGO yazılım yapmıştı , kendileri işi yarım bıraktı .

Bu aralar windows pekde yaygin olarak kullanilmiyor eğer düşünürseniz linux platform üzerinden işleme alabiliriz php yada wordpress tabanlı çalişabiliriz, barınma hizmetinizi biz karşılayabiliriz.

Merhaba,S4cuRıTy EneMy Dediği Gibi Windows Platformu Malesef Yaygın Değil Ve Ayrıca
web hosting Yavaştır. İster Wordpress İster Joomla Tabanlı Çalışabiliriz Web Hostinginizide karşılayabiliriz.Web Tasarım,Google Seo Anahtar Kelimeler vb Her Türlü İşlemlerinizi Uygun Fiyatla Yaparız.
Eğer Kabul Ederseniz Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Merhaba,S4cuRıTy EneMy Dediği Gibi Windows Platformu Malesef Yaygın Değil Ve Ayrıca
web hosting Yavaştır. İster Wordpress İster Joomla Tabanlı Çalışabiliriz Web Hostinginizide karşılayabiliriz.Web Tasarım,Google Seo Anahtar Kelimeler vb Her Türlü İşlemlerinizi Uygun Fiyatla Yaparız.
Eğer Kabul Ederseniz Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.
Windows platformlarda asp, aspx çaliştigi için genelde tasarımcı arkadaşlar bypass hatalarini çok yaparlar mesela giriş panelinde asp kodlama dillerinde sürekli hatali kod yazarlar buyüzden sql bypass cok rahat gerçekleşiyor sadece 'or gibi komutla bile panellere giriş yapiliyor buyüzden asp'i hiç tercih etmiyorum ve önermiyorum php'de gene bu hatalar okadar değil php ve hazır tabanlar bu yüzden daha korunaklı

Akif BAYRAK

webmaster.tc
Windows platformlarda asp, aspx çaliştigi için genelde tasarımcı arkadaşlar bypass hatalarini çok yaparlar mesela giriş panelinde asp kodlama dillerinde sürekli hatali kod yazarlar buyüzden sql bypass cok rahat gerçekleşiyor sadece 'or gibi komutla bile panellere giriş yapiliyor buyüzden asp'i hiç tercih etmiyorum ve önermiyorum php'de gene bu hatalar okadar değil php ve hazır tabanlar bu yüzden daha korunaklı
aynen katılıyorum asp.net sitelerde haddiden fazla sql acıgı bulunuyor. Agos Gazetesinde bile 'OR' acıgı mevcut hala.

Senarist

webmaster.tc
konu 4-5 aylık sahibi açıp gitmiş cevap bile vermemiş niye uğraşıyorsunuz.

konu 4-5 aylık sahibi açıp gitmiş cevap bile vermemiş niye uğraşıyorsunuz.
Biz Bir Firma Olarak Ekmeğimizin Peşindeyiz Hem Bizim Attığımız Yorumlar Windows'un Ne Kadar İyi Olup Olmadığını Yardımcı Olduk Yoksa Bu yorumları belkide Aktaramıcaktık.
Hem asp. Olan web site sahiplerinide iletmiş olduk ;)

Ek olarak:
aynen katılıyorum asp.net sitelerde haddiden fazla sql acıgı bulunuyor. Agos Gazetesinde bile 'OR' acıgı mevcut hala.
Bir Kere Windowsla Çalışmaya başlamıştım ama uptime'dede Sorun Çıkarıyor.
Ve Müşterilerden YAVAŞ Kelimesinden duymaktan bıkmıştım ve linux'a geçtim

Ek olarak:
S4cuRıTy EneMy: Dediği Gibi Hatalı Kodu Bırak Hazır Scriptlerdede Hata çıkıyordu. S4cuRıTy EneMy dediği gibi hazır tabanlı uygulamalar daha korunaklı joomla,wordpress,mybb,phpbb vebenzerleri çok bunlarda hiç bir sorun görmedim ve linuxa geçtiğim için görmemde.