• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Fit Bir Vucüt İçin Gerekli Program

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Tevfik

webmaster.tc
Merhaba arkadaşlar, body ile uğraşan arkadaşlarımız var ise bana bir program yazabilirler mi acaba? Fazla abartılı şişmek istemiyorum açıkcası zayıf olarak kaslı görünmek istiyorum.

Boy; 1.86
Kilo; 82,5

Salona gidiş günlerim; Pazar günü haricinde hergün gidiyorum.

TeknoTost

webmaster.tc
İlk okuduğumda anlamdım

<body>
</body>

Sandım.

Yere yatım gülüyorum :)

diyorum zayıflamakla <body> ne ilgisi var :)

lukens

webmaster.tc
Bende bu akşam kaydoldum biraz göbek çıktı malum 14 saat pc başında oturunca göbekli olduk bakalım yarın program hazırlıyacaklar inşallah yararı olur :D

Tevfik

webmaster.tc
@inforesim kaslarım belli oluyor zaten omuz kısmım kollarım falan iyi maşallah ama bir düzene sokmak istiyorum. Body forumlarına giriyorum adamlar bir yazmışlar sanki hayat hikayelerini anlatıyorlar, belli bir vucüt yapısı kim nasıl istiyorsa ona göre anlatmamışlar.

@lukens, valla spor şart kim ne derse desin çok güzel oluyor özellikle masa başındakilere şiddetle tavsiye ederim.

Beyler En İyi Yöntem Yumurta Ye Yat Yöntemi
Türkiye Şampiyonu 65 yaşında adama günde 25 yumurta yiyor
Yumurtanın Aşırısı Kasları Şişirip Belirginleştiriyor

Tevfik

webmaster.tc
Hocam o kadar yumurtayı yersem, ben yumurtlamaya geçerim. Şu an için 3 tane yumurta yiyorum ayıptır söylemesi spordan sonrada tavuk göğüsü yiyorum. Pirinç haşlamasını yiyemiyorum malesef, zaten protein tozunu falan alıyorum ama işte en önemlisi çalışma düzenli çalışmadır.

inforesim

webmaster.tc
Giden bir arkadaş da ideal bir çalışma listesi koysa da biz de şu göbekler den kurtulsak :p

Tevfik

webmaster.tc
Abbooowww inforesim sende de mi göbek var? Bu olmadı üstad:)

Ama bakın greyfurt yiyin ve yemeğe oturmadan önce 2 bardak su ve sudan sonra 1 tabak salata yiyin daha sonra canınızın istediği herşeyi yiyin zaten ondan sonra yiyemezsiniz 2 kaşık alıp kalkarsınız. Ekmekten kesinlikle uzak durun.

Rapunzel

webmaster.tc
Beyler En İyi Yöntem Yumurta Ye Yat Yöntemi
Türkiye Şampiyonu 65 yaşında adama günde 25 yumurta yiyor
Yumurtanın Aşırısı Kasları Şişirip Belirginleştiriyor
Sigarayı bırakacagım zaman iki üç ay nerden baksan 150 200 tane yemişimdir şimdi bakıyorum balkona demir yaptıracam göbek benden önce gidiyor:D

Tevfik

webmaster.tc
En son ben 95 kiloydum şu an 82,5 kiloyum hedefim ise 78 :) Abi soda günde 1 den fazla içmeyin miğdeye felaket zararlı lütfen dikkat edin.

rapoel

webmaster.tc
Soda zayıflatıyor mu ya ? (Elimde kola şu an :p )
sodayı sade içmek lazım. yemeklerde enzimi kolaylaştırmak için faydalı ama kesinlikle aç karnına içmemek lazım. zayıflamak istiyorsan sade soda (ya da üstüne limon sıkabilirsin) ve sudan başka bir şey içmemen lazım. Bende sizlerdenim ordan biliyorum.

sezginex

webmaster.tc
Abiler bende çok zayıfım. Ona nasıl çözüm bulacaz. Daha kötüsü çok kısayım.