• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Fitre Başlığı!

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

nukeci

webmaster.tc
Diyanet 2012 yılında verilecek fitre miktarını 8,5 Tl olarak açıklamış biliyorsunuzdur.

Ben, eşim ve oğlum adına 26 TL fitremizi vermek istiyorum. Çok değerli WMTC forumu üyelerinin bunu suistimal etmeyeceğine inanarak, tercihen üniversite öğrencisi, ihtiyaç sahibi bir arkadaşmız özel mesaj yolu ile bana ulaşırlarsa ve bu mubarek ramazan-ı şerif de hayrımıza vesile olurlasa memnun olurum.

Sadece 1 kişinin özel mesajına cevap verebileceğim. Eğer başka arkadaşlarımız yazar ise cevap veremiyeceğim. Şimdiden kusuruma bakılmasın.

Eğer bu dini vecibesini yerine getirmek için ekmeğimizi kazandığımız bu internet ortamını kullanmak isteyen başka değerli dostlarım olursa bu başlık altında toplanabiliriz.

Unutmayalım fitre her müslümana farzdır. Zekat gibi değildir. Geliri olsun olmasın, borcu olsun olmasın her müslümana farzdır.

Allah hayırlarınızı kabul etsin.

Doğan

webmaster.tc
Başlığı görünce duygulandım. :) Çok güzel düşünmüşsünüz hocam. Allah yardımlarınızı şimdiden kabul etsin.