• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Forum Cansız

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Rapunzel

webmaster.tc
Farkındamısınız bu günlerde forumda bi cansızlık yazayımmı yazmayımmı diye düşünüyor canlanın yahu cenaze evi gibi

rapoel

webmaster.tc
Bence mevcut üyelere yeniden foruma davet için hatırlatma mailleri geçilmeli. Üye sayımız iyi çünkü ama giren girmiş zamanında sonra çıkmışlar unutup bir daha gelmemişler. Bence elimizdeki üyelere mesaj geçerek başlayalım.

Rapunzel

webmaster.tc
Bence mevcut üyelere yeniden foruma davet için hatırlatma mailleri geçilmeli. Üye sayımız iyi çünkü ama giren girmiş zamanında sonra çıkmışlar unutup bir daha gelmemişler. Bence elimizdeki üyelere mesaj geçerek başlayalım.
rapoel admini çagırabilirsin bu konuya bencede gerekli

rapoel

webmaster.tc
Şuan burada değil akşam gelecek bildiğim kadarıyla görür o zaman. Baksana 2 kişi sohbet ediyoruz burada.

Rapunzel

webmaster.tc
Şuan burada değil akşam gelecek bildiğim kadarıyla görür o zaman. Baksana 2 kişi sohbet ediyoruz burada.
Konuyu açmamdaki sebep buydu nerde bu millet nerde?Bende hastalık oldu foruma pc den giremezsen cepten giriyorum konular aynı yerinde duruyor en aktif inforesim bile girmiş çıkmış :) ikimiz varız demekki forumda

Rapunzel

webmaster.tc
Ben pazara gidecem gelecem kaçmayın biyere uydudan takip ediyorum ona göre :p

Tevfik

webmaster.tc
Lisanslı wordpress temasına :D Bak aslında aklıma bişey geldi böyle bir topic yapsakta facebooktan okey atsak buradaki arkadaşlarla nasıl olur? :) (yine bir beyin fırtınası) :)

Tevfik

webmaster.tc
Bende okeyden başka bişey bilmiyorum ki:) Bitane de tavla biliyorum onda da zaten yerini gösteriyor buraya getir falan diye :D