• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Forum mu yoksa?

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Tevfik

webmaster.tc
Merhabalar, elimde yaklaşık 3 yıl 8 ay 12 günden bu yana vitaminsiz.com sitesi duruyor. Domain bana göre çok güzel o zamanlar forum olarak kurmuştum ve artık birşeyler yapıp geliştirmek istiyorum.

Aklımdaki gelişim vbulletin 4x lisanslı almak:) Sizinde düşüncelerinize saygım vardır, eklemek istediğiniz var ise dinlemek isterim.

rapoel

webmaster.tc
Forumlar eskisi gibi tutmuyor gibi. Bu site bile ne kadar başarılı bir alt yapı ve yönetim ekibine sahip olsada bana biraz boş gibi geliyor. Aktif olanların sayısı genellikle bir elin parmaklarını geçmiyor ne yazık ki. O yüzden seo ve güvenilirlik oranı daha yüksek olan wordpress, joomla gibi blog sistemlerine kayılması gerektiğini düşünüyorum. Ama şöylede bir şey var, forumu kurarsın belli bir üye sayısına ulaşırsın ondan sonra istersen siteye uğrama bile birkaç mod koyduktan sonra site kendi kendine döner. Diğer sistemlerde bu pek mümkün değil sürekli ilgi ister.

LadyArch3r

webmaster.tc
Bence forum değilde eğlence resim paylaşım sitesi olabilir.

Dalga konusudur ya vitaminsiz diye.

Gırgır resimlerin paylaşıldığı resimler :)

Domain güzel.Forumla heba etme.

Tevfik

webmaster.tc
Ben siteyi kurduğum zamanlar aklımda hiç bir kâr amacı yoktu açıkcası Adsense hesabım olmasına rağmen hiç bir zaman reklam koymadım siteye kirli gözükmesin diye hedefim sadece insanlar gelsin bildiklerini paylaşsın bilmeyenlere yardımcı olsun. Gırgır şamata sitesi yapacak olsam insanlar sadece güler bişey öğrenemezler, tabii fikrinize de saygım var. Ama aklımda güzel bir vb teması yaptırmak vb lisansı seosu alıp siteyi taş gibi yapabilmek. Daha sonrada 5 yıl domain 5 yıl hosting uzatayım gelen olursa gelsin diyorum:)

Oğuz

webmaster.tc
Siteyi full içerik ile birlikte satmayı düşünürsen PM atarmısın ciddi alıcıyım.

inforesim

webmaster.tc
Portal tadında bir blog olabilir, Yani insanlar üye olup yazı paylaşabileceği bir alan olur.

Tevfik

webmaster.tc
Siteyi full içerik ile birlikte satmayı düşünürsen PM atarmısın ciddi alıcıyım.
Malesef Oğuz bey kusura bakmayın siteyi satmıyorum. r10'da bazı arkadaşlarımızda talib oldular ama benim ilk göz ağrım olduğundan dolayı satmayı hiç düşünmedim, yani satmamda lütfen tekrar kusura bakmayın. Kolay gelsin

Portal tadında bir blog olabilir, Yani insanlar üye olup yazı paylaşabileceği bir alan olur.
Bunu düşünmedim değil aklıma yatıyor bu, fakat forum kısmını lisanslı vb yapmam lazım. Teşekkürler bilgileriniz için, sağolun.