• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Forumdaki Tatsızlık

Konuyu Okuyan Kişiler (0)

Carizmatic

New member
Merhaba arkadaşlar şahsi kararlarımdan dolayı ve ani tepkilerimden dolayı az önce forumda ufak bir tartışma yaşandı. Evet ama insanlar konuşa konuşa :) Arkadaşın kendisine durumu izah ettim sizlerede konuyu açayım.

• Domain ihalesi yapıldı
  • Teklif verildi ihale bir kişiye kaldı
  • İhale gereği 24 saat bekletilme kuralı Ctrl+B yapılarak yollanıldı. Yine de 96 saate yakın beklenildi.
  • Henüz ödeme gelmediği için tedbir amaçlı -itrade açıldı.
  • Tepki olarak -itrade gelince tatsızlık oluştu.
Durum bu. Paypal ödemesi seçeneklerde olmamasına rağmen açtım ve gerekli anlayışı göstererek yine bekledim. Bu yazımla kendimi aklama amacını gütmüyorum. Çünkü aklanacak bir durumum yok. Arkadaşımız hatta abimiz diye hitap ediyorum (yaşça büyük) (Engineer) durumu izah etti. Birazdan iTrade'ini sildireceğim.

Şunu bilin ki bu forumdaki hiçbir yetkili adaletsiz davranamaz. Hepimiz açtığımız konu kastığımız postlara göre değil. Geçmişimiz,karakterimiz,saygımız ve planlarımız doğrultusunda seçildik. Diğer moderatör arkadaşların olay sırasındaki soğuk kanlılığından anlamışsınızdır.

Tüm üyelerden verilen tatsızlıktan dolayı özür diliyorum. Engineer adlı kişiyi konuya davet ediyorum. Umarım tatsızlık burada sona erecektir.

Herkese bu süreçte gösterdiği anlayıştan dolayı teşekkür ediyorum.

İyi forumlar..

Engineer

webmaster.tc
Tatsızlık için üzgünüm...
96 saatlik süre içersinde nete girme olasılığım olmadıüğı için nete giriilemedi.
Domaini almayacağım bir şey söylenmedi..
Alacağım diyede üstüne basa basa söylendi.
Ödeme yapacak başka bir yöntemim olmadığı için ihalede bana kaldığı için paypal secenegi sunuldu..(Yurt dışında yaşadığım için)
Belkide benim hassaslığuımdan kaynankalan koyu yazılmış tehdit vari mesajına cevap yazıp belki kırıcı olurum diye cevap vermekten kaçınmam da..
Son gün cuma günü msj yazmama neden olan etkenlerden biridir.

iyi forumlar